Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки


Стежки
до сайтів порталу

газета «Кримська Світлиця»


журнал "Воєнна історія» Газета «Незборима Нація» Музей Лесі Українки в Ялті Художник-Кераміст Микола Вакуленко (Ялта) газета «Наша Віра» Афоризми Художник Ярослав Миськів Сайт Гумору "Смішного» "Весела Абетка" - Для дітей України Українська Греко-Католицька Церква в Севастополі УКРАЇНСЬКА ГІРНИЧА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ::Ресурси країн світу Філофонія Кримський Форум Національна скаутська організація України НСОУ «Пласт»  станиця Севастополь журнал «Вітчизна»
Світлиця Івана Левченка Севастопольська міська організація УРП «СОБОР»

Музей побуту Західної України в Севастополі

АфоризмиУкраїнське життя в Севастополі


Дружні сайти

Український Центр

Час, брате, своє вдягати! Галерея вишиваного одягу «Свитка» в Трускавці

Гостям Севастополя: Відпочинок у Криму, оренда кімнатПортал українських офіцерів СОУ

Українські пісні

Теревені.org.ua - Інформаційно-Розважальний Портал. Новини, музика, гумор, відео, програми, спілкування!

[Vox.com.ua] Портал українця

Не будь байдужим!

Кримська Стежинка

 Біблійна школа духовного вдосконалення протодиякона Олега Ведмеденка

«Всесвіт» - журнал іноземної літературиЛiтература рiдного краю. Творчiсть українських письменникiв Донбасу

Погода в Україні

До уваги відвідувачів!

Ця сторінка є архівною. Оновлені матеріали подаються на першій сторінці сайту за адресою http://ukrlife.org/index.html

«Український Севастополь» - 2011

Надруковані перші примірники настінного календаря «Український Севастополь» - 2011

Календар «Український Севастополь» - 2011

Надруковано перший примірник перекидного календаря «Український Севастополь» - 2011

СВІЧКИ В ПАМ’ЯТЬ ПОМЕРЛИХ Щороку 27 листопада Україна віддає шану жертвам Голодомору і політичних репресій. У Севастополі також відбулася низка заходів, присвячених цій скорботній даті.

Ігор Лосєв Розум, честь і совість? Провали України в державницькому, соціально-економічному і мовно-культурному розвитку значною мірою пояснюються низькою якістю її інтелектуальної верстви

Микола Владзімірський Пісні севастопольських політиків перед московським гостем Особливою ознакою цих виборів є чимала кількість проросійських націоналістичних партій, які висунули своїх кандидатів до місцевих рад у Севастополі.

16 жовтня 2010 року в Севастопольському центрі культури та мистецтв на великому екрані відбулась презентація документального фільму про революційну фазу становлення Українського Державного Флоту в 1917-1918 рр. «Тризуб Нептуна». Автор і режисер Іван Канівець (перед мікрофоном) розповів про роботу над фільмом. Більше сотні представників української громадськості стоячи аплодували авторам.


Кримський Незалежний центр політичних дослідників і журналістів ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ПРО МУСТАФУ ДЖЕМІЛЄВА / ПРЕЗЕНТАЦИЯ КНИГИ О МУСТАФЕ ДЖЕМИЛЕВЕ Прес-реліз

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ, “Флот України” Ласкаво просимо до... реальності! Українське інформаційне поле і його безпека досі залишаються поза серйозною увагою українських політиків та суспільства

НЕ ЗДАТИСЯ! Виступ Дмитра Павличка на III Міжнародному конґресі “Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті: сучасний вимір, проекція в майбутнє”

Флагман "Гетьман Сагайдачний" очима "Підйому". Липень 2010 р.

Прес-реліз до 10-річчя порталу "Українське життя в Севастополі" Ua, Ru, En

Інтерв'ю ТРК ВМС ЗС України "Бриз" з нагоди 10-річчя сайту.
Слухати *.mp3

Hиколай ВЛАДЗИМИРСКИЙ ЧВАНЛИВЫЙ ХОР МОСКОВСКИХ ГОСТЕЙ Такие спорные тезисы г-на Третьякова позволяют сделать вывод, что его мастер-класс, как и круглый стол, оказался вульгарной манипуляцией, направленной на «провинциальных журналистов», многие из которых, к сожалению, возьмут догмы имперского «генерала информационной войны» к действию.
Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ ЧВАНЛИВИЙ ХОР ГОСТЕЙ МОСКОВСЬКИХ... + Фото

СЛОВО ПРО ЗЕМЛЯКА 22 травня виповнилось 55 років Миколі Владзімірському – натхненному українізатору Криму, Севастополя та всієї України, а також континентів, де є українці та Інтернет.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ ДОРОГАМИ НАДІЙ І РОЗЧАРУВАНЬ Третій «Конгрес українців Севастополя» відбувся через 14 років після другого... + фото

Н. ВЛАДЗИМИРСКИЙ. "Нет откровеннее единомышленников, чем плагиаторы!" Как оказалось, газету "Слава Севастополя +" не только читают, но и отдельные материалы переводят на украинский язык. Недавно такую попытку сделал редактор газеты "Дзвiн Севастополя" в N 4- 6, апрель-июнь 2008 г. Точнее, это не перевод, а скорее плагиат, потому что моя заметка "Кто нарушает русский обычай?", опубликованная 14 марта с.г. в "Славе Севастополя +", названа по-другому и подписана теперь Владимиром Проценко, председателем партии КУН в Севастополе.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ: «Головне – не розчарувати прихильників повноцінного українськомовного змісту» Кілька років тому, шукаючи в Інтернеті дитячі казки на українській мові, я випадково знайшла веб-сайт "Весела абетка", котрий не просто здивував мене, а захопив! Оксана Лущевська, Пітсбург. Газета "Час і події", Чікаго.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ HЕ ТУДИ Б’ЄШ, ІВАНЕ… Он як красиво звучать слова «Сьогоденна мета українського суспільства – забезпечити духовну єдність, згуртованість, соціально-практичну творчість»! Хоч дисертацію починай цим афоризмом! Але так починається наклепницька стаття в газеті «Дзвін Севастополя» в №7-9 за 2007 рік.

П'ЯТЕ ПОСЛАННЯ ДО УКРАЇНЦІВ
ЧЕТВЕРТЕ ПОСЛАННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

ТРЕТЄ ПОСЛАННЯ ДО УКРАЇНЦІВ
ДРУГЕ ПОСЛАННЯ ДО УКРАЇНЦІВ
ПЕРШЕ ПОСЛАННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

Сайт з'явився у Мережі 29 березня 2000 року
Останні поповнення ресурсу були 20 листопада 2011 р.


Актуальною залишається велика подяка за підтримку п. доктору Марії ФІШЕР-СЛИЖ,
голові Союзу Українок м. Севастополя п. Богдані ПРОЦАК.

Поставте собі заставку на робочий стіл на добру згадку про унікальну природу Балаклави !

Фото Миколи ВЛАДЗІМІРСЬКОГО

[ 1024х768 ] [ 1280х720 ] [ 1440х900 ]

Концерт ансамбля "Kiev-Classik" на кораблі "Гетьман Сагайдачний" у Севастополі 5 липня 2009 р. на День Флоту (32,7 Mb)

Послухайте марш ВМСУ України mp3 (3 Мb) муз. В. Громцев, сл. Л. Курязенко, вик. О. Іванов

Зроблено на ТРК ВМС ЗС України — слухаємо і дивимось —


Величавий Севастополь
Слова пісні - Мирослав Мамчак, музика Вано Мураделі, виконує Олександр Іванов.


Олександр ГОРШКОВ «Україна єдина»
(«Боже Великий, Вкраїну храни – Київ, Донецьк, Севастополь і Львів»)


Тетяна БАРТКОВА «Місячне сяйво»


Марш ВМС ЗС України виконує Олександр Іванов


Мітинги в Севастополі 29 квітня 2010 р. до 92-ї річниці підняття українських прапорів на Чорноморському флоті

Тризуб Нептуна - перший документальний фільм про революційну фазу становлення Українського Державного Флоту в 1917-1918 рр. Режисер - Іван Канівець. Текст читає Богдан Бенюк. ч.1. ч.2.

Щира подяка п. Віталію ОСАДЧОМУ за підтримку української справи. Хай щастить!

Окрема подяка п. Володимиру АНДРІЄВСЬКОМУ (м. Донецьк) за збережені та надані для оцифрування з його архіву журнали "Всесвіт" 1980-1990-х років. В севастопольській центральній міській бібліотеці ім. Толстого ці українські журнали з перекладами надбань світової літератури знищені.Особлива подяка донеччанам п. Володимиру БІЛЕЦЬКОМУ за надані публікації історичної та наукової тематики Донецького вісника Наукового Товариства ім. Тараса Шевченка та інформаційно-аналітичного журналу «Схід» та п. Вадиму ОЛІФІРЕНКУ за співпрацю.

Відгуки і побажання прошу подавати до гостьової книги
Усі бажаючі донести свою думку до широкого загалу, відстояти її, знайти однодумців, взяти участь у плідній дискусії запрошуються на Севастопольський Форум

"Українське життя в Севастополі". Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ