Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ТИПИ КОХАННЯ

Вчені, добре обізнані з людською природою, вважають, що кохання буває чотирьох типів: кохання, зроджене тривалим спілкуванням, звичкою; кохання внаслідок уяви; віри; осягнення зовнішніх об'єктів.

Перший тип кохання виникає, наприклад, коли він і вона мають постійні статеві зв'язки. Щось подібне можна спостерігати у людей, котрі захоплені мисливством, пияцтвом, азартними іграми тощо.

Другий тип кохання. Деякі люди в уяві тягнуться до тих, з ким вони незнайомі. Прикладом цього може бути нав'язлива думка деяких чоловіків і жінок, а також євнухів про чоловічі або жіночі статеві органи.

Коли він і вона розглядають одне одного, як єдине ціле, це - третій тип кохання. Він є наслідком високого довір'я між ним та нею.

Четвертий тип кохання найрозповсюдженіший і не потребує особливих коментарів. Це - коли кохання є коханням, яке люди цінують над усе на світі.

ВИДИ ОБІЙМІВ

Обійми - своєрідні показники взаємного ваблення. Одні з них доречні під час побачень, зустрічей на людях. Інші - коли закохані лежать у ліжку. Індійський сексолог Суварнанабха описав джагнанами - коли закоханий міцно притискується нижньою частиною живота і стегнами до тієї ж частини тіла коханої, волосся якої вільно розсипане на подушці..
Дехто навіть звичайне погладжування вважає обіймами, тому що, мовляв, існує торкання двох людей. Однак це не так, бо погладжування має місце в інший час і з іншою метою, носить інший характер. Втім, будь-якими видами обіймів не варто ігнорувати під час сексуального акту, якщо вони розпалюють жагу. Стриманість, до якої закликає наука про мораль, повинна існувати до певної межі. Але якщо колесо жаги набрало обертів, закохані мусять забути про догми й обмеження.

БЛАЖЕНСТВО ПОЦІЛУНКУ

Під час акту закохані можуть не тільки обійматися, а й подряпувати, стискати одне одного, скрикувати, стогнати, у знемозі шепотіти.
Якщо закохані разом уперше, то поцілунки і пестощі, як правило, стримані - у губи, груди, очі. В індійській області Лат цілують стегна, плечі, пупок. Така пристрасність характерна людям з особливим темпераментом, а тому для мешканців інших регіонів не обов'язкова.

ВИДИ ПОЦІЛУНКІВ

Тут йдеться про незайману дівчину. Вона цілує боязко, виказуючи свої почуття дотиками.
Коли така дівчина ледь торкається вуст коханого своїми, то це - номінальний поцілунок. Якщо ж вона переборола сором'язливість і затримала свої вуста на нижній губі коханого, то це поцілунок боязкий.
Коли ж вона торкається язиком губ коханого, то це поцілунок торканням.
Інші індійські автори описують ще чотири види поцілунків. Коли дівчина, витягнувши губи, цілує коханого - це поцілунок прямий.
Якщо закохані торкаються губами, схиливши голову під кутом, це поцілунок під кутом.
Якщо хтось із закоханих однією рукою ніжно оповив голову партнера, а другою підтримує підборіддя, - це закинутий поцілунок.
Коли губи закоханих, жадібно зливаються, - це поцілунок притиснений.
Затяжний або ж міцний поцілунок - тоді, коли нижню губу беруть двома пальцями і міцно цілують.
Або така жартівлива гра. Закохані прагнуть піймати губами губи іншого. Якщо дівчині цього зробити не вдалось, вона вдає, ніби плаче, і пропонує партнерові повторити спробу. За нової невдачі її вдаваний розпач повторюється, і коли партнер перестає пильнувати або задрімає, партнерка усе ж цілує його нижню губу, притримуючи її зубами. Це - перемога у грі, тому кохана від радощів заливається сміхом, дражнить партнера, пританцьовує і наспівує жартівливі пісні. Така гра можлива, коли у закоханих настає пора найвищої любові.
Коли в сні жінка цілує обличчя коханого, - це поцілунок безмежного кохання.
Поцілунок-бажання буває, коли закохані - він чи вона - цілують віддзеркалення одне одного у воді, в люстерку чи силует на стіні.
Взагалі ж треба пам'ятати таке: якщо вона цілує його, він повинен відповідати тим же. І навпаки.

До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ