Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ТАЄМНІ ПОЗНАЧКИ КОХАННЯ

Коли жага стає нестерпною, закохані щипають і подряпують одне одного. Слід пам'ятати при цьому, що нігті повинні бути охайними, привабливими на вигляд. Довгі нігті зустрічаються у жителів Бенгалії, вони облагороджують руки, привертають увагу жінок. Короткі нігті - у мешканців південних областей Індії, середні - у Махараштрі.
Особливо палкі закохані натискують ними на підборіддя, груди, живіт, стегна та інші інтимні частини тіла.
Позначки у вигляді півмісяця або круга наносяться звичайно на шиї, довкола пупка, а також лобка.
Крива лінія на грудях називається тигровим кігтем.
Коли чоловік збирається у подорож, він залишає на згадку позначки на грудях або стегнах коханої у вигляді трьох-чотирьох ліній.
Древні індійські автори зазначають: позначки залежать од сили кохання, і ніхто не може напевне сказати, скільки саме існує цих позначок. Кохання має різні варіації та відтінки, що народжує різні шляхи його досягнення. Саме тому куртизанки, володіючи цим мистецтвом, такі бажані для чоловіків.
Але позначки не повинні наноситися на тіло одруженої жінки, за винятком окремих знаків на її інтимних частинах тіла - для того, щоб вона пам'ятала про коханого.
Взагалі про позначки на тілі закоханих можна сказати так: кохання жінки оновлюється, коли вона бачить їх на потаємних місцях свого тіла, навіть коли вони зроблені давно і майже зникли. Якщо партнер не залишив ніяких позначок про любов, то її кохання зменшується тією ж мірою, як воно взагалі зменшується при нечастих статевих відносинах.
І коли навіть незнайомий чоловік милується позначками на дівочих грудях десь на вулиці, то його повага до цієї дівчини значно зростає. Це ж стосується і чоловіків. Позначки жінки справляють неабияке враження на інших жінок. Словом, ніщо так не збільшує кохання, як ефект від позначок нігтями та зубами на тілі закоханих.

До змісту

Далі


Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ