Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ВІДЧУТТЯ ЖІНОК ПІД ЧАС ЗЛЯГАННЯ

Древньоіндійськнй сексолог Ауддаліка писав так: "Жінки не вивергають сперму, як чоловіки, що просто вгамовують свою жагу. Та вони навіть з самого усвідомлення сексуального бажання відчувають певну насолоду, хоча й не спроможні передати словами свої відчуття. Відомо, що під час оргазму чоловік перестає рухати дітородним органом, - тоді й настає почуття задоволення. У жінок - інакше". Проте, на думку послідовників ученого-сексолога Бабграв'ї, виверження сперми є і в жінок, воно розпочинається з першого дотику при зляганні. Мабуть, так і насправді. Бо якби не було б цього, не було б і зачаття.
На початку сексуального акту бажання у жінок невелике, попервах вони обурюються енергійними і поривчастими обіймами партнерів. Але поступово жага зростає і може бути доведена до шаленства.
Чому чоловік і жінка по-різному приходять до фінішу сексуальної дії? Це залежить від самої природи самиць та самців. Чоловік під час злягання думає так: "Вона злилася зі мною", а жінка: "Я злилася з цим чоловіком".
Зрештою, здається, що і насолода у чоловіків та жінок має різну природу. Але це не так, природа любовної втіхи однакова. І відчуття насолоди-теж. Тому юнаки повинні одружуватися з тими дівчатами, котрі самовіддано кохатимуть їх усе життя.
Уже мовлено, що існує дев'ять варіантів сексуальних поєднань чоловіків та жінок - залежно від хтивості й тривалості злягання. Звичайно, таких комбінацій безліч. Ось чому в кожному конкретному випадку партнери повинні діяти так, як вважають за найкраще.
У чоловіків перший акт вельми інтенсивний, але триває недовго. При повторенні актів того ж дня інтенсивність жаги в них падає, а тривалість зростає. У жінок - навпаки. При першому зляганні їхня жага невисока, вони потребують чимало часу для одержання насолоди. Але при повторенні акту того ж дня жага зростає, жінка може швидше вдовольнитися.

До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ