Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ПРО КУРТИЗАНОК


Вступаючи в інтимні зв'язки, куртизанка одержує сексуальну насолоду й матеріальну підтримку партнера. Якщо вона віддається за велінням серця, то це природно. Якщо-заради грошей, то такі стосунки штучні, вимушені. Але й тут куртизанка має поводитися так, буцімто це і є справжня любов, бо чоловік обирає ту жінку, котра викликає його довір'я. Віддаючись, вона не повинна виявляти пожадливість і обкрадати чоловіка.
Звичайно куртизанка очікує клієнта біля своєї оселі. Вона не муляє очі перехожим, та чоловіки, що шукають насолод, досить швидко помітять її. Куртизанка дружить з тим, хто може допомогти їй мати постійних клієнтів, а також тоді, коли вона лишається без грошей або потребує захисту від грабіжників.
Найчастіше клієнтами куртизанок стають стражники міста, дрібні судові чиновники, астрологи, ділові люди, наставники у 64 видах мистецтв, нероби, продавці квітів, парфумів та алкоголю, чоловіки-прачки, цирульники й жебраки, інші представники подібних професій.
Щоб мати значні грошові суми за свої послуги, куртизанка повинна вступати в сексуальні зв'язки з чоловіком, який має гарантований доход; хто молодий і не обтяжений життєвими клопотами; хто наближений до раджі й легко здобуває значні кошти для існування; хто вдатний у справах; хто щедрий і самолюбний; хто, будучи євнухом, хоче відчути себе чоловіком; хто благородний; хто має вплив при дворі володаря; хто багатий і пишається цим; хто незалежний від старших; хто єдиний спадкоємець у родині; хто веде життя аскета і час від часу має потребу в насолодах; хто сміливий і мужній; хто лікує раджу; хто раніше був у близьких стосунках з цією куртизанкою.
Чудовими сексуальними партнерами можуть бути чоловіки освічені, з гарними манерами, а також поети, вмілі оповідачі, енергійні, обізнані з мистецтвом люди; передбачливі, доброзичливі; ті, що люблять своїх батьків, друзів; здорові, стрункі, байдужі до алкоголю; чоловіки, спроможні подарувати жінці сексуальні насолоди;невтомні, товариські люди, котрі легко завойовують жінок, але без жалю розлучаються з ними; матеріально незалежні чоловіки.

Тепер - про тих, з ким куртизанки не повинні підтримувати інтимних стосунків. Це сухотні й узагалі хворобливі на вигляд чоловіки, а також ті, що мають неприємний запах з рота; чоловіки, котрі віддані своїм дружинам; підозрілі, грубі, жадібні та жорстокі; чоловіки, схильні до чорної магії; котрі не піклуються про свою репутацію і котрих легко підкупити; надміру боязкі чоловіки.

Древні індійські автори зазначали, що куртизанками стають з різних причин. Серед них такі: нещасливе кохання, пожадливість, прагнення до насолод, бажання помститися комусь, зацікавленість у постійних сексуальних контактах з чоловіками, прагнення мати друга, ейфорія від того, що вона подобається багатьом, романтичний, схильний до авантюр характер, прагнення позбутися згадок про нещасливе кохання.
На завершення скажемо ось що. Здатність до фізичної любові пов'язана зі здоров'ям людини. Існує чимало рецептів для підтримання здорової чоловічої потенції. Ці рецепти, розроблені медициною, описані у древніх манускриптах. Слід пам'ятати, що ні в якому разі не варто користуватися непевними та неперевіреними засобами, котрі можуть завдати шкоди організмові.
Ця книга віддзеркалює досвід древніх авторів Індії у галузі сексуальних стосунків. "Кама сутра" створена на грунті праць Бабграв'ї та інших учених, які розробили свої принципи та правила у злагоді зі священними писаннями індуїзму для блага людей. Той, хто осягне основи "Кама сутри", дхарми й артхи зможе володіти своїми почуттями та пристрастями, він ніколи не опиниться рабом ницих інстинктів і досягне успіхів у житті.

Переклад Віталія ФУРНІКИ.

До змісту

Далі


Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ