Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ТАЄМНИЦІ ГАРЕМУ

Дружини гарему не можуть зустрічатися зі сторонніми чоловіками, бо їх дуже пильнують і у них єдиний чоловік.
Жінки перевдягають у чоловіче вбрання дочку годувальниці або наймичку, прилаштовують їй штучний дітородний орган і потім за чергою лягають на цього "чоловіка", імітуючи сексуальну любов.
Звичайно, раджі усвідомлюють своє нелегке становище і вдаються до всіляких медичних препаратів, щоб вдовольнити максимальну кількість своїх жінок. Це не завжди приносить володареві втіху, але такі вже правила існують на Сході.
Дружини гарему таємно приймають чоловіків, їх, переодягнених у жіноче вбрання, проводять до палацу служниці. Вони ж і дбають про його безпеку. Чоловік знає, де в цей час перебуває раджа і як він опиниться в обіймах обраниці. Коли його перший похід виявиться вдалим, він залучає на свій бік слуг, щоб забезпечити успіх і надалі. Для проникнення у палац чоловік може користуватися послугами посередниці. Коли ж звідниця безсила, він діє на власний страх і ризик, терпляче жде обраницю там, де вона може з'явитися. Уникнути варти йому вдасться, перевдягнувшись у жіноче вбрання. Цього разу він устигне лише сказати коханій про свою любов і залишити подарунки. Одержавши від неї згоду на побачення, він може проникнути в гарем для інтимного зв'язку з цією жінкою. Якщо чоловік уже не раз бував у гаремі і добре знайомий з дружинами раджі, то він по черзі злягає з ними до того часу, поки вони тримають язик за зубами.
В Апаратіці жінки гарему не дуже охороняються, тому юнаки частенько відвідують палац за допомогою слуг. У землях Ватугулма чоловіки легко пробиваються туди завдяки посередницям. А в області Вайдарабха сини раджі без перешкод навідуються до гарему батька й злягають з будь-якою красунею, крім своїх мам. У землях Гандака кожен брахман, друг раджі, його слуги і навіть раби можуть насолоджуватися жінками з гарему володаря. В області Самдхава слуги, прийомні сини раджі користуються послугами його жінок. У Гімалаях мандрівники втішаються любов'ю служниць та дружин гарему володаря. В областях Вань'ї та Калія брахмани відвідують гарем раджі, щоб вступити у сексуальні зв'язки з його жінками...
Дружини з поважних родин звичайно втрачають честь і гідність у таких випадках:
коли вони занадто часто бувають і засиджуються в гостях; коли нестримні; коли розлюблять чоловіка, вважаючи прив'язаність до нього необов'язковою; коли ними керує жага до новини відчуттів або коли до цього спонукає тривала відсутність чоловіка.

До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ