Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ЯК ВОЛОДАРІ ДОМАГАЮТЬСЯ ЧУЖИХ ЖІНОК

Раджі й міністри, беручи до уваги їх особливе становище у суспільстві, не навідуються до осель простих громадян. Тому особисте життя володарів приховане від очей підлеглих. Не дивно відтак, що дехто вважає: володарі прокидаються з сонцем, а протягом дня тільки те й роблять, що стежать, як воно рухається по небу, а коли сонечко сяде, то й собі йдуть спати.
Але це не так. Візьмемо, наприклад, сільського старосту. Або чиновника раджі, котрий відповідає у селі за жнива. Ці люди запрошують доступних у любовних стосунках жінок. Інші наглядачі вступають в інтимні зв'язки з наймичками, які працюють на тваринницьких фермах: наглядачі за вдовами та жінками, що не мають захисників, повинні злягати з ними; наглядачі за базарами займаються любов'ю з селянками, які привезли свою продукцію на продаж.
У свята жительки міст і селищ наносять візити жінкам, котрі мешкають у гаремі раджі. Ніч вони проводять у бесідах, а вранці повертаються додому. Між тим наглядачка гарему придивляється до прийшлих, вибирає найпривабливіших з них і пропонує їм оглянути палац. Після цього наглядачка повідомляє красуні, що вона, мовляв, сподобалася раджі, що це велика удача для неї - побачити повелителя і навіть належати йому, що про це ніхто не довідається. Жінка може не погодитися, тоді наглядачка обдаровує її багатими подарунками ,й супроводжує до воріт.
Трапляється, красуню, яка впала в око раджі, жінки гарему схиляють до співжиття з ним. Для цього використовують і жебрачок. Якщо красуня згодна, то її приводять кілька разів до палацу, після чого вона належить повелителю.
Сексуального зв'язку з володарем шукають і знаходять жінки, котрі прислуговують у палаці, терплячи утиски від міністрів, бідні жінки, а також ті, хто невдоволенні своїм становищем і шукає протекторату раджі; хто прагне слави; кого утискує община; кого повелитель найняв як спостерігачок.
Коли одружена, але вподобана раджею жінка вступила в сексуальний зв'язок з іншим чоловіком, то раджа наказує заарештувати її і привести рабинею до свого гарему. Є й інший шлях поповнити гарем жінкою, яка впала в око володареві. Так, він підсилає до її чоловіка людину, після чого між ними виникає сварка, і чоловік цієї жінки опиняється за ґратами. А жінку привозять у гарем.
Так володіють чужими жінками переважно у палацах раджі. Слід зазначити, що володар не повинен переступати межі дозволеного, бо відомі випадки, коли, наприклад, раджа Коттаса був убитий чоловіком-прачкою при спробі оволодіти його дружиною; інший раджа з Касі був убитий генералом за подібних обставин.
Але звичаї деяких областей Індії сприяють сексуальним стосункам жінок з чужими чоловіками. Так, в Андрі молода дружина приходить у гарем раджі на десятий день після одруження, щоб віддатися володареві. Після цього він залишає її в палаці служницею. А в області Вайдарба дружина головного міністра сама з'являється у спальні раджі, щоб подарувати йому насолоду. Найкращі красуні цієї області вважають за обов'язок провести місяць у гаремі раджі.
А в землях Апаратака місцеві жителі посилають володареві найпрекрасніших дівчат. У Саураштрі жінки за власним бажанням можуть прийти до раджі й запропонувати свої послуги в коханні або поповнити його гарем.
Щодо цієї теми люди кажуть так: "Володарі можуть різними шляхами заволодіти чужими жінками. Але вони не повинні зловживати владою й багатством. Раджа, котрий переборов у собі шість супостатів людства, оволодіє світом".

1 Йдеться про хіть, гнів, зажерливість, спокусу, егоїзм та невігластво.

До змісту

ДаліІдея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ