Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ТАЄМНИЦІ ЖІНОЧОЇ ПСИХОЛОГІЇ

Чоловік, що прагне завоювати прихильність жінки, помічає найтонші психологічні нюанси у її поведінці. Коли жінка байдуже слухає закоханого, не реагує на його натяки, він має вдатися до послуг посередниці. Якщо після першої зустрічі жінка наважилася знову побачитися з чоловіком на самоті, то це надійний знак, що він оволодіє нею без особливих зусиль. Коли жінка часто приходить на побачення, але не дозволяє надміру вільно поводитися з собою, - отже, вона не ризикує йти далі звичайного флірту. І все-таки чоловік не повинен втрачати віри в успіх, бо людина за природою непостійна, вона може швидко змінювати власне рішення. Отож навіть неприступна на вид жінка піде назустріч бажанню чоловіка, коли він підтримуватиме регулярне знайомство з нею.
Якщо вона ігнорує його залицяння, то шанси чоловіка майже нульові. У цьому разі він має вичекати, підтримуючи знайомство з жінкою, або ж йому слід скористатися послугами вмілої посередниці.
Коли чоловік одержить рішучу відсіч, до того ж підкріплену лайкою, - нехай він одразу відступиться і не намагається зблизитися. Але буває й так: на словах жінка відкидає домагання чоловіка, однак у її поведінці простежується симпатія до нього. Це означає, що він досягне свого, обравши іншу тактику.
Якщо у відлюдному місці жінка не дозволяє чоловікові нічого, крім випадкових доторків, то нехай він набереться терпіння, обійме її й простежить, чи відштовхне вона його сердито, чи тільки легенько відведе руку, натякнувши тим самим, що обійми приємні їй. Нехай він продовжує діяти, і не тільки рукою, а й стегнами. Коли і в наступні дні жінка із задоволенням сприйматиме його пестощі, то нехай чоловік знає: вона згодна на інтимний зв'язок. Але якщо жінка не з'являється на побачення після його перших сміливих спроб, треба звернутися до посередниці. Коли ж обраниця не з'являється на побачення кілька разів, а потім таки прийшла і дозволяє йому вільно поводитися з нею, то це вірна ознака, що вона наважилась на близькі стосунки.
Коли жінка доброзичливо сприймає знаки уваги і сама натякає чоловікові на взаємність, то нехай він буде впевнений, що заволодіє нею.

Прикмети доброзичливості жінки такі:

1. Жінка першою звертається до чоловіка під тим чи іншим приводом.
2. Вона прагне побути з чоловіком у відлюдному місці.
3. Жінка бентежиться, мова її невпевнена, а голос бринить.
4. Пальці на її руках спітнілі, а обличчя сяє від радості.
5. У відповідь на пестощі чоловіка жінка погладжує його.
6. Час від часу кохана, притиснувшись до нього, завмирає, немовби споглядаючи щось дивовижне, або ніби відпочиває у знемозі.
7. Інколи вона опускає голову і припадає до стегон коханого; якщо він просить погладити їх, вона не заперечує.
8. Часом кохана ніби випадково торкається певної частини його тіла, а коли він стискує стегнами її руку, жінка не віднімає її.
9. Якщо кохана й після всього описаного не ризикує належати чоловікові, то наступного дня вона поводитиметься з ним так само.

Коли жінка не дає відсічі спробам чоловіка до інтимного зближення, не уникаючи при цьому побачень, але й не погоджуючись на часті зустрічі у відлюдному місці, то нехай він спробує діяти за допомогою її подруги або служниці. Якщо кохана не з'являється на побачення, нехай він звернеться до послуг посередниці. Якщо і в цьому разі вона не відгукнеться на заклик чоловіка, нехай він добре обміркує свої подальші дії.

Тепер - про прелюдію до кохання.
Чоловік спершу знайомиться з жінкою, розпочинає невимушену розмову, потім обережно дає їй зрозуміти, що небайдужий до неї. Коли вона прихильно сприймає його натяки, можна діяти сміливіше. Якщо жінка з першої зустрічі виказує довір'я й прихильність, то це значить, що чоловік досить легко оволодіє нею.
Коли жінка відверто натякає на свої почуття, то це теж певна ознака того, що вона згодом належатиме йому.
Так само похітлива жінка, з якою завів розмову чоловік, висловлюючи підтекстом своє бажання, розглядається як партнерка, згодна на все. Природно, такі жінки різко відрізняються від тих, що демонструють мудрість, природність і сором'язливість у стосунках із чоловіками.

До змісту

Далі


Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ