Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ЯК ДОМОГТИСЯ УСПІХУ В ЖІНОК

Древні індійські автори вважали: дівчата або жінки поступливіші, якщо в налагодженні любовних стосунків першу скрипку грають не посередниці, а самі юнаки; у випадку з одруженими жінками перевага надається посередницям. Але це не так. Чоловік повинен сам докладати неабияких зусиль, щоб домогтися прихильності красунь.
Отож - про те, як діє чоловік, який вирішив сам домогтися коханої.
Природним буде, якщо він познайомиться з нею під якимось приводом - скажімо, відвідавши оселю друга, компаньйона, міністра чи лікаря. Гарна нагода для цього - весілля, фестивалі, пікніки. З'явившись з обраницею в одній компанії чи на святі, нехай він демонструє розкутість, коли в бесіді бере участь дитина або інша, третя особа. Таємний зміст слів, звернених до третьої особи, повинен бути зрозумілий обраниці.
В її присутності він малює візерунки в піску, обіймає й цілує дитину, пригощає її листям бетеля й горішками. Звісно, все діється у зручний час і в певному місці. Добре, якщо чоловік ласкавий з дитиною, це допомагає йому встановити міцні, хоча й незримі контакти з обраницею, які стають своєрідною прелюдією до частіших зустрічей в її оселі. Тут у чоловіка з'являється можливість заговорити про кохання. І ще: він може познайомити свою дружину з новою обраницею, заохочувати їхні бесіди. Він дбає, щоб його власна сім'я і родина його коханої обслуговувалися одним і тим же ювеліром, корзинником, малярем та прачкою. Здійснюючи візит за візитом до оселі обраниці, чоловік обговорює спільні справи, аби невдовзі поєднувати ділові стосунки з любовними. Коли обраниця захоче щось придбати у крамниці чи поскаржиться на тимчасову матеріальну скруту, то нехай він запропонує їй гроші й висловить готовність здійснити будь-яке бажання. Чоловік має спілкуватися з нею в компанії інших людей, обмінюватися думками про коштовності тощо.
Так відбувається знайомство чоловіка з жаданою жінкою. Якщо це знайомство триває вже чимало часу, то він повинен зробити все, аби ця жінка належала йому. Коли ж це недосвідчена дівчина, то треба діяти особливо делікатно, обачливо. Таке ставлення до жінки, досвідченої в сексі, не обов'язкове. Зблизившись досить тісно, закохані можуть обмінюватися вбранням, обручками, квітами. Чоловікові слід пам'ятати, що його подарунки мають бути привабливими й дорогими. Сам він приймає від коханої дарунки у вигляді бетелевого листя для жування.
Крок за кроком чоловік розвіює побоювання жінки, обіймаючи й цілуючи її у відлюдному місці. Потім, обмінявшись з нею горішками, бетелем або квітами, чоловік може з дозволу жінки почати пестити її інтимні місця. Так він наближає мить, коли його зусилля щасливо завершаться.
На закінчення - ще кілька слів на що тему. Зваблюючи одну жінку, чоловік не повинен водночас прагнути іншої. Лише після того, як він досягне успіху, провівши з обраницею багато радісних днів, подарувавши їй чимало подарунків, він може розпочати нову інтригу. Розумний чоловік уникатиме інтимних зв'язків з полохливими жінками, а також із тими, хто не викликає довір'я, кого пильно охороняють слуги або хто перебуває під невсипущим оком батьків чоловіка.

До змісту

Далі


Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ