Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

СЕКСУАЛЬНІ ТИПИ ЧОЛОВІКІВ

Із сексуальної точки зору існують три основні типи чоловіків: кінський, буйволовий та заячий.
Коні мають довжину дітородного органа до дев'яти пальців (якщо рахувати поперек долоні), ненаситний сексуальний темперамент, широкі волохаті груди, довгі м'язисті руки й ноги, гучний голос. Віддають перевагу огрядним і здоровим жінкам, не цураються перелюбства та кровозмішення.
У буйволів "корінь життя" не менше шести пальців, велика голова, широкі груди й м'язисті кінцівки. Під час акту і виверження спермії вони міцно обіймають жінок. Як правило, у них груба шкіра червонуваті очні яблука, жорстокий характер і невисокий інтелект; вони накидаються на партнерку, як бугай на корову.
Щодо зайців, то вони мають статевий орган до шести пальців, їхня потенція невисока. Зовні вони дещо схожі на жінок. Ті, як правило, самі запалюють їх, спонукають до злягання.

СЕКСУАЛЬНІ ТИПИ ЖІНОК

Ще древньоіндійські сексологи вирізнили три типи жінок залежно від глибини піхви: лань, кобила та слониха.
У лані лице кругле, як повний місяць, чудові фізичні форми, її тіло м'яке, ніжне, наче пелюстки гірчичної квітки, шкіра гладенька, мов лотос, світла й чиста, її очі. нагадують очі газелі, груди повні, круглі й тверді, наче плоди незрілого манго. Лані мають блискучі зуби, гострий ніс та чутливі губи. У них лебедина шия з трьома природними кільцями, схожими на перламутрове намисто. Голос немовби в зозулі, хода витончена, постава граціозна. Жінки-лані мають гострий розум, сплять і їдять не дуже багато. Піхва у них нагадує розпукнений пуп'янок лотоса, а виділення пахнуть, немов пилок лілії. Вони найприємніші в сексуальному відношенні. Додамо: такі жінки. люблять молитись у храмі та спілкуватися з освіченими брахманами.
Кобили - не товсті й не тонкі жінки. У них довгі ноги й товста сідниця, чудова комплекція, високий, але не широкий лоб. їхні обійми палкі, а поцілунки міцні. Вони швидко ходять, люблять червоні квіти та одяг. Зовнішні статеві органи у жінок цього типу припухлі, покриті густим волоссям, піхва при вході жорстка, а витоки з неї солоні на смак. Коли кобила збуджена, важко вгамувати її жагу. Вона б'є й щипає партнера під час акту.
Слоновий тип жінок відрізняється огрядністю. У них повні губи, товста коротка шия, дещо криві пальці, руде волосся, хрипкий низький голос. Вони люблять добре випити й поїсти. Виділення з піхви мають різкий неприємний запах, ці жінки завжди готові наситити свою жагу будь з ким. Саме ними найчастіше поповнюються лави повій. Лише кінський тип чоловіків повинен одружуватися на жінках слонового типу.

ВІСІМ КАТЕГОРІЙ ЖІНОК

Спершу назвемо їх: божественні, демонічні, славетні, гандхарви, або жінки-співачки, жінки-гадюки, ослиці, жінки мавп'ячої категорії та жінки-ворони. І додамо ось що.
Божественні жінки - доброзичливі, великодушні, милосердні. Вони мало їдять і п'ють, приносять щастя чоловікам.
У натурі демонічної жінки - хитрість, підступність. При ній чахне господарство, вона завдає зла іншим. Зовні така жінка неприємна, вульгарна за поводженням і звичками. Жінка-демон надзвичайно любить насолоди, у неї червонуваті очі, а руки й ноги гарячі, навіть пекучі, їй подобаються гострі страви та непристойності.
Жінки славетної категорії люблять вино та м'ясні страви, вони дуже пристрасні, нестримні в бажаннях, мають виразні груди, легко віддаються за спокусу та гроші. У таких жінок комплекція нагадує квітку чампака (дерево Місhelia chamрака).
Жінки-співачки кохаються на музиці та квітах. Люблять делікатеси, спокійне життя; їм подобається кепкувати над іншими, вишукано одягатися, вони мають прекрасну фігуру.
Жінки, що становлять категорію гадюк, мають неспокійні очі й такий же розум, спритну вдачу; вони кохаються в неробстві, вередливі, з підозрою ставляться до інших.
Жінки-ослиці переважно істоти з неглибоким розумом, у діях нелогічні, завжди конфузяться і червоніють. Вони багато їдять, сплять, охочі до сексуальних насолод.
Жінки мавп'ячої натури фліртують і непостійні в коханні.
Жінки-ворони надзвичайно хитрі, вони ніколи не довіряють іншим, мають гострий розум, енергійні, меткі.

До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ