Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ЯК ДІЯТИ ЗАКОХАНИМ

У спільних іграх нехай юнак не забуває обіймати дівчину (про це ми писали раніше), виявить свою зацікавленість до появи нових листочків та зав'язі на деревах тощо. Нехай розповість про страждання, викликані коханням, про те, як, роздумуючи про дівчат, він завжди вирізняв її з-посеред інших. На людях юнак повинен постійно бути біля коханої, час від часу доторкуватися до неї. І ще: нехай усім своїм виглядом виказує, наскільки він щасливий бути поруч з коханою. Нехай удень жартома оббризкує її водою, а потім, коли настане темрява, палко запевнить у щирості своїх почуттів. І нехай тоді більше діє, ніж говорить.
Одного разу, удаючи з себе хворого, юнак захоче, щоб вона прийшла провідати його. Настане час готувати ліки, і він попросить, аби саме кохана виготовила їх. "Прийди ще!.." - вихлюпнеться з його уст вдячність, а в очах засяє радість. Ця вдавана хвороба повинна тривати три дні і три ночі, доки дівчина звикне приходити до оселі юнака. І щоразу юнак розважатиме дівчину, бо, як мовив Готакамукха, "хоч він і кохає її безмежно, але не досягне успіху, якщо не буде постійно вести з нею бесіди".
Коли, зрештою, юнак упевниться, що дівчина довіряє йому й кохає, він може насолодитися нею. Інколи кажуть, буцімто дівчата й жінки менше соромляться фізичної близькості у вечірні або нічні години, але це не більше, ніж пусті балачки. Якщо юнак не сумнівається у почуттях до нього, якщо дівчина з'являється з ним на весіллях, храмових святах, гуляннях, у театрі, то ніяких перешкод для фізичної близькості немає. Був би зручний час, відповідне місце й нагода, а жінки ніколи не відмовляться належати коханому.
Тепер-про скромну, лагідну та роботящу дівчину, яка прагне одружитися, але не може знайти собі пару. Це трапляється з нащадками бідних сімей, із сиротами або тими нещасними, од яких відмовилися батьки. Отож така дівчина мусить подбати про все сама, закохавши у себе юнака-бажано гарного, сильного, ладного одружитися з нею навіть без дозволу його родини. Ця дівчина повинна частіше зустрічатися з обранцем на самоті, дарувати йому квіти, горіхи, парфюмерні вироби, демонструвати вміння вести господарство, обізнаність з 64 видами мистецтв. Нехай вона час від часу пестить його, веде бесіди на теми, що подобаються юнакові, а також - про те, як чоловіки добиваються прихильності жінок. Але дівчині, навіть коли вона дуже кохає, не варто нав'язуватися юнакові. Бо така відвертість може лише зашкодити. Воднораз вона не повинна відштовхувати його. Краще дозволити обійми і приймати всі вияви юначої закоханості. Однак і тут потрібна міра, особливо коли він захоче близькості. Взагалі дівчина заохочує юнака, але водночас стримує його прагнення оволодіти нею. І тільки тоді, коли вона цілком переконається у його почуттях та намірі побратися з нею - може віддатися і після цього вимагати найшвидшого одруження.
Щодо одруження дівчини люди звичайно говорять так.
Вона охоче одружується з юнаком, котрий подобається їй і котрий, на її погляд, буде слухняний, а також здатний вдовольнити її сексуальні бажання.
Але коли батьки видають дочку заміж лише заради багатства і нехтують її думкою або ж коли одружують із чоловіком, у якого вже є кілька дружин, то вона ніколи не покохає його, якщо навіть цей чоловік буде лагідний, активний, сильний, здоровий і готовий виконати всі її примхи.
Значно краще, коли чоловік лагідний, слухняний, але й сповнений власної гідності; коли навіть не такий багатий та гарний, як красень, котрий жадібно поглядає на інших жінок. Жінки багатих чоловіків, у яких кілька коханих, як правило, душею не. належать їм. Нехай у таких жінок е все, чого вони звичайно бажають, проте ці жінки прагнуть знайти притулок з іншими чоловіками.
Чоловікам нерозумним, тим, хто втратив свій соціальний статус, хто часто перебуває далеко від дому, краще не одружуватися. Справжній чоловік і коханий той, хто володіє якостями, які шанує жінка. Такий чоловік насолоджується сповна її любов'ю. Для неї ж він стоїть вище від усіх інших чоловіків тільки тому, що є для неї коханим.

До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ