Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ПРО ЗАЛИЦЯННЯ ТА ДЕЩО ІНШЕ

Буває так: юнак чесний, але небагатий і через те не може побратися з дівчиною, яку кохає змалку. Тоді він повинен .спробувати залицятися до дочки свого дядька або до іншої дівчини, навіть, якщо вона вже заручена. І в цьому разі, твердить учений Готакамукха, досягається дхарма.

Тепер - про золоті ігри. Серед них - збирання квітів, виготовлення гірлянд, гра в кості і карти, інші забави, які не можуть образити гідність дівчини. Крім цих ігор для двох, юнак організовує забави з участю кількох осіб - наприклад, схованки. Але найбільшу увагу виявляє до доньки годувальниці своєї дівчини. Бо саме вона знадобиться йому в ролі посередниці, допомагаючи заволодіти серцем коханої: розповідатиме батькам дівчини про те, який він добрий, чесний та великодушний. Причому робитиме це навіть мимоволі.
До того ж юнак помічає, що до вподоби його обраниці. Відтак - пропонує гру, яку не знають інші дівчата, скажімо, кольоровий м'яч. Нехай він дарує дівчині ляльки, виготовлені з дерева, буйволового рогу, слонової кості, воску, тіста або глини, фігурки, котрі можна принести в жертву богам, клітку для папуг, зозуль, шпаків, перепелиць, півнів та куріпок; він може подарувати також глечики або горщики привабливої форми, сандал, шафран, горішки, бетедеве листя тощо. Головне - щоб юнка здивувалася, як своєчасно юнак відгадує її бажання
А ще, зустрівшись у затишній, відлюдній місцині, нехай він скаже їй, що подарунки приносив таємно, побоюючись гніву її батьків. Нехай юнак скаже також, що подаровані дівчині речі дуже цінують люди. Розповість пов'язані з ними цікаві історії та випадки. Якщо дівчина обожнює трюкацтво, то нехай хлопець і тут виявить себе або доведе свою обізнаність в інших мистецтвах, вміння співати і грати на музичних інструментах. А коли він і вона повертаються додому з храму чи ярмарку, юнак дарує квіти, прикраси для голови, вух та пальців.
Зацікавивши доньку годувальниці своєї дівчини знанням 64 видів мистецтв, юнак, між іншим, передає і про те, що він - великий мастак у сексі.
По деякому часі залицяння від нього не заховаються такі ознаки. Закохана дівчина мимоволі демонструватиме свої принади, кидаючи непомітні погляди на юнака. Вона дає зрозуміти, що його байки та численні історії подобаються їй, і нехай він не поспішає завершувати розповідь, адже це привід ще трохи побути з коханим. Юнка поривно притискає до грудей і цілує чиюсь дитину, коли коханий знаходиться поруч; вона ввічлива до його друзів, а слугам та служницям дозволяє поводитися так, наче вони в оселі господарі, охоче вислуховує їхню похвалу на адресу коханого.
Дівчина може з'явитись у домі юнака за порадою дочки своєї годувальниці, в присутності якої він та вона розважаються, спілкуються. Якщо він захоче помилуватися її ювелірними прикрасами, нехай вона одягне ті з них, які подарував коханий. Якщо її батьки у його присутності розмовляють про іншого хлопця, закохана дівчина повинна засмутитися і не підтримувати розмову.
По всьому скажемо: відчувши взаємність, юнак мусить діяти так, щоб добитися свого завдяки дитячим іграм та людям, котрим довіряє дівчина.

До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ