Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

МОЛОДЯТА ВІЧ-НА-ВІЧ

Перші три дні після одруження молоді сплять на долівці, не вдаючись до злягання. У цей час вони повинні уникати гостро приправлених страв, солі й алкоголю. Наступні сім днів молодята насолоджуються музикою, гостинно зустрічають родичів і тих, хто приходить з вітаннями. Такий звичай існує у всіх кастах. Лише на десятий день після весілля молодий, залишившись уночі з дружиною віч-на-віч, ніжними словами та пестощами прагне викликати її довір'я.
Деякі індійські автори дотримуються думки, що чоловік швидше завоює дружину, якщо всі три перші дні не розмовлятиме з нею. Але в цьому разі молода може подумати, що він не має душі, і поставитися до нього, як до євнуха.
Жіноча натура більш чутлива, вразлива, делікатна і потребує ніжності з самого початку. Коли ж із дівчиною поводяться грубо, брутально, вона мимоволі може зненавидіти чоловіка і навіть стати мужоненависницею. Ось чому він обов'язково має бути уважним до коханої, діяти у згоді з її бажаннями і тими порадами, котрі допоможуть йому завоювати дедалі більше довір'я у жінки чи дівчини. Ось ці поради.
Нехай молодий, щойно одружений чоловік обіймає та пригортає дружину так, як це найбільше подобається їй - адже вони знайомі лише кілька днів.
Нехай він спочатку пригортається ніжно до молодої верхньою частиною тіла, бо це легше й просто зробити. Якщо молоді знайомі вже деякий час, то чоловік може поводитися сміливіше, обіймати її при світлі. Коли ж це молоденька істота, їй більше підійде темрява. Коли вона вже звикла до обіймів, нехай він спробує пригостити її бетелем зі своїх рук. Вона може відмовитися, але він нехай буде наполегливим, промовляє ніжні слова, обіцянки та клятви. Звичайно, дівча може вдати себе ображеною, комизитися, але яка жінка не здасться тому, хто благає її на колінах? І ось коли вона погодиться, щоб він погодував її ласощами, нехай чоловік ніжно поцілує її в уста. Якщо вона не образиться, нехай він розпочне розмову, запитає її про щось. Коли молода не відповідає, нехай молодий знову довірливо запитає про те ж саме. Адже недарма Готакамукха писав: дівчата чують все, що кажуть їм чоловіки, але самі не вимовляють ні слова. На його наполегливість вона може відповісти кивком голови, але якщо дружина сердита на чоловіка, то утримається навіть від цього. Коли він запитає: "Чи подобаюсь я тобі?" -вона повинна мовчати деякий час, а потім кивнути на знак згоди.
Якщо молодий не був знайомий з дружиною раніше, то краще, аби він бесідував з нею за допомогою своєї приятельки. У цій розмові трьох молода має усміхатися, сором'язливо опустивши голову. Коли приятелька частіше за чоловіка звертатиметься до молодої, та повинна виказати своє невдоволення. Потім нехай дружина посміхнеться і кине красномовний погляд на чоловіка.
Якщо молода знайома з молодим давно, вона сама приносить і кладе біля нього листя бетеля для жування, мазь, квіти. Вона може прикрашати його шию гірляндою, а він у цей час торкається її юних грудей. Якщо вона спинятиме його, нехай він пообіцяє не робити цього, поки вона сама обійме його. Вона виконає це, а він тим часом огорне її стан. Коли молода пручається, нехай молодий пристрахає її словами:
"Аж ось я залишу сліди зубів на твоїх губах та грудях, потім пошкрябаю себе і скажу друзям, що це твоя робота. Що ти відповіси тоді?"
Таким чи іншим шляхом, схожим на те, як лякають дітей, аби вони були слухняними, чоловік добивається поступок від юної дружини.
Коли минуло кілька ночей і юна дружина трохи звикла до чоловіка, він повинен обцілувати її тіло. Потім нехай покладе руку на стегно, поступово просуваючи до лона. Якщо жінка пручається, нехай він скаже здивовано: "А що тут поганого?" - і продовжує свою справу, ніжно умовляючи її.
Коли чоловік дістанеться лобка, нехай почне розстібати на жінці пояс, знімати з неї одяг, поки не оголить нижню частину тіла. Вона буде злегка пручатися, але чоловік не спиняється, хоча й не розпочинає власне статеві відносини.
Між ласками чоловік розповідає про 64 види мистецтв, довірливо шепоче дружині про своє кохання, зізнається, що відчував, коли вперше зупинив погляд на ній, запевняє у вірності. Коли чоловік переборе стриманість юної дружини, він, зрештою, розпочинає злягання, проте обережно, аби не налякати її.
Ми не випадково приділяємо так багато уваги аспекту завоювання довір'я юної дружини - це дуже важливо для сексуальних стосунків у майбутньому. Кращі знавці найпотаємнішої сфери людських відносин висловлюються з цього приводу так.
Чоловік, який діє у згоді з настроєм та бажаннями жінки, має робити все, щоб добитися її кохання та довір'я, але не повинен виконувати всі забаганки жінки. Нехай обере золоту середину. Чоловік, котрий знає, як досягти прихильності жінок, як збільшити їх повагу до себе і здобути їхнє довір'я, стає об'єктом жіночої любові. Але той чоловік, котрий зневажає жінок, поводиться з ними грубо й непристойно, вважається ними дикою істотою, яку треба ігнорувати. Крім того, коли дівчину чи дружину беруть силою, не збагнувши серця, то вони стають нервовими, потайними, пригніченими і починають ненавидіти свого чоловіка, спрямовуючи свій погляд на інших.

Слід пам'ятати, що молодими у більшості випадків були чотирнадцяти-шістнадцятилітні.


До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ