Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ЗЛЯГАННЯ: ВІД ПОЧАТКУ І ДО КІНЦЯ

Жадана жінка з'являється до чоловіка після обмивання, у гарному вбранні. Господар, зустрівши її, пропонує перепочити, спробувати прохолодні напої. Потім вони ведуть бесіду на різні теми, не уникаючи і тих, які не прийнято обговорювати серед вихованих людей. Закохані можуть поспівати, пограти на музичних інструментах. І коли він відчуває, що жінка сповнена жаги, треба перейти до інтимних стосунків.
Після закінчення акту партнери, не дивлячись одне на одного, по черзі йдуть до душової. Потому вони насолоджуються жуванням бетелевих листків; чоловік натирає тіло жінки сандаловою пастою або іншими мазями, пропонує подрузі п'янкі напої, сік кокосового горіха, манго. Обидва можуть сісти на веранді, милуватися місяцем. Так закінчується любовна зустріч.
Коли він і вона були закохані раніше, або хтось із них був довго відсутній, або ж закохані не зустрічалися певний час через суперечку між ними, то злягання після цього має назву "закоханих".
Коли двоє кохають одне одного змалку і їхнє кохання таке ж чисте, це - "послідовне кохання".
Коли єднаються чоловік, обізнаний з 64 видами мистецтв. і жінка, яка не знає їх, це - "штучне" кохання. В ньому повинно бути використане все, згадане у "Кама сутрі".
Коли чоловік думає про іншу - ту, яку він кохає, вважаючи, що насолоджується саме нею, то це "перенесене" злягання.
Злягання чоловіка з жінкою-водоношею, зі служницею або жінкою нижчої касти має назву "любов євнухів". У цьому разі поцілунки та інші пестощі не практикуються.
Злягання між куртизанкою та сільським чоловіком, між городянином та селянкою або жінкою із сусідніх країн називається "оманливим".
"Спонтанне" злягання буває за взаємним бажанням та згодою. По-справжньому закохана жінка не може навіть чути ім'я суперниці, говорити про неї чи навіть вимовляти її ім'я. Якщо ж ненароком чоловік згадає про неї, то його жінка починає плакати, сердиться, падає на долівку, зриває з себе квіти й оздоби. Чоловік повинен втішати її довірливими словами, підняти з долівки, посадити на ліжко. Але попри це її гнів зростає, вона знову в розпачі, дає чоловікові два-три ляпаси, потім біжить до дверей, але оселю не покидає, бо це буде її помилкою. А коли чоловік вичерпає запас красномовства, нехай вона обійме його і дасть зрозуміти, що не має нічого проти того, щоб належати йому.
Буває, у гніві жінка все-таки залишає дім. Тоді чоловік посилає кого-небудь слідом, аби заспокоїли її. Врешті жінка повертається до коханого.
На завершення розділу - ось що.
Чоловік, котрий засвоїв 64 види мистецтв, зуміє здобути серце будь-якої красуні. І на зборах учених він матиме успіх - на відміну від того, хто не обізнаний з ними. Такому не допоможе навіть ґрунтовне володіння темою чи предметом. Знавець же цих мистецтв буде лідером скрізь, його поважатимуть завжди власна дружина, дружини інших чоловіків та куртизанки.

До змісту

Далі


Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ