Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ЛЮБОВНА "БІЙКА" ЗАКОХАНИХ

Сексуальне єднання можна порівняти з суперечкою, яка веде До так званої бійки закоханих. Звичайно, йдеться про мимовільні ніжні удари партнерів під час злягання, що викликають захоплені вигуки.
У любовному шалі закохані промовляють і слова, які мають певне значення. Наприклад, слово "мама" або слова, що означають заборону, достатність, біль, похвалу. До них можуть додаватися звуки, які нагадують звуки голубів, зозуль, папуг, бджіл, горобців, фламінго, качок і перепелиць.
Коли жінка сидить на колінах чоловіка, він вдаряє Її злегка по спині, вона відповідає тим же, ще й докоряє при цьому і немовби схлипує чи плаче. У запалі партнерка вдаряє партнера по грудях тильною частиною долоні - спочатку зрідка, потім частіше, поки не настає оргазм.
У любовному екстазі закохані можуть вигукувати "хін" або щось інше, залежно від звичаю. Коли чоловік вигукує і вдаряє партнерку пальцями, це називається прасрітака...
Слід сказати, що в такі хвилини чоловікам притаманна грубість, палкість, а жінкам - ніжність, розслабленість, прагнення уникнути неприємних рухів. У деяких південних землях Індії для ударів під час злягання використовують навіть певні інструменти, що треба розглядати як варварський звичай, бо він небезпечний для життя. Так, цар панчалів убив клинком куртизанку Мадхавасеяу, цар Сатавахана - свою дружину ножицями, а Нарадева, у якого була пошкоджена рука, ненароком осліпив танцюристку.
Дії, рухи, жести закоханих у моменти найвищого блаженства неможливо передати, вони-як сон. Так кінь, засліплений власним шаленством, несеться через канави, стовпи та інші перешкоди. Тож і закохані у вогні злягання діють мимовільно. Обізнаний з наукою кохання мусить знати силу жаги своєї жінки. Не існує якихось твердих правил злягання, різні види його та шляхи одержання насолоди повинні використовуватися у відповідний час і певному місці залежно від звичаїв тієї чи іншої країни.

КОХАНА Й ПАРТНЕРКА

Буває, чоловік стомлюється і ніяк не може закінчити акт. Помітивши це, кохана - з його дозволу - міняється місцями з партнером: він лягає на спину, а вона сідає на його чересла й допомагає коханому досягти оргазму, енергійно працюючи стегнами. Так само вона діє, щоб задовольнити його допитливість у такому виді злягання, а також свою власну зацікавленість у новизні відчуттів.
В іншому випадку жінка одразу діє, як чоловік. При цьому вона час від часу нахиляє до його грудей голову, прикрашену пахучими квітами, стиха щасливо сміється; у неї переривчасте дихання, руками вона опирається на чоловічі плечі, піднімається і знову торкається своїми грудьми його грудей, повертаючи всі поцілунки та ласки. У такі хвилини нехай жінка ніжно шепоче: "Я була знизу, ти стомився, кохаючи мене. Може, тепер ти ляжеш, а я допоможу тобі?". Помінявшись місцями, вона повинна діяти з такою ж пристрастю і жагою, як діяв партнер, допоки не стомиться і доведе справу до завершення.
Коли жінка лежить поруч із чоловіком, він одвертає її увагу розмовою і водночас розстібає ґудзики, пояс на одягу. Якщо вона опирається, нехай він переконує її поцілунками і ласкою. Коли з'явиться ерекція - сміливіше пестити інтимні місця жінки. Якщо вона соромиться або все здійснюється вперше - ніжно покласти руку проміж її ніг; імовірніше, вони будуть щільно стиснуті. Якщо це дуже молоденька дівчина, то краще, коли він спочатку пеститиме її груди, під пахвами, цілуватиме шию. Якщо це досвідчена жінка, то все відбувається у взаємній згоді. Коли він погладжує волосся юнки, цілує її - вона соромиться, заплющує очі. У всякому разі, чоловік мусить діяти так, аби подарувати жінці максимум насолоди під час злягання.
Суварнанабха гадає, що чоловік у фізичній близькості з жінкою діє так, як того бажає, але при цьому він має не забувати пестити ті частини тіла коханої, на які вона вказує поглядом.
Коли тіло жінки податливе, розслаблене, очі її заплющені і, відкинувши геть сором'язливість, вона ладна злитися з коханим так тісно, як це можливо, - отже, чоловік вдовольняє жінку. Якщо її жага невгамована, вона не відпускає партнера, б'є його кулачками і продовжує рухатися після того, як чоловік вдовольнився. Аби цього не сталося, до початку акту партнер повинен пестити партнерку, аж поки її зовнішні статеві органи не стануть податливими. Після цього він проникає пенісом в її лоно.

У зляганні чоловік виконує такі дії;
- проникає дітородним органом у жіноче лоно;
- підтримуючи пеніс рукою, поводить ним по кругу всередині піхви, що зветься "спінюванням";
- торкається пенісом верхньої частини статевих органів жінки. Це - "укол";
- та сама дія у нижній частині жіночих органів називається "погладжуванням";
- "пресингує", або швидко встромлює пеніс, натискуючи ким піхву;
- витягує пеніс із лона і знову енергійно проникає туди;
- погладжує пенісом лише частину жіночого лона. Ця дія має назву "удар вепра";
- рухає пенісом вгору-вниз, утримуючи його в піхві. Це - "сварка горобців". Найчастіше вона відбувається наприкінці злягання.

У ролі активного партнера жінка, крім звичайних дій, виконує ще три: "кліщі", "вершина" й "качання".
Коли жінка втягує пеніс якомога глибше, стискує його, затримуючи на деякий час, у лоні, то це - "кліщі".
Коли під час злягання партнерка перевертається на цілий оберт - "вершина", її можна здобути тільки тривалою практикою.
Коли чоловік піднімає середню частину свого тіла назустріч партнерці, його дії називаються "качанням".
Стомившись, жінка повинна притиснутися головою до голови коханого, перепочити, не виймаючи пеніса. Після цього чоловік знову опиняється зверху і злягання триває.

Про жінку в ролі активної партнерки єтака думка. За природою жінка стримана у вияві почуттів та в коханні, але коли вона діє, як чоловік, то цим показує всю любов до нього, демонструє свою жагу. Цього виду злягання слід уникати лише тоді, коли у жінки місячне або коли вона дуже товста.

До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ