Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

ЗЛЯГАННЯ ЗАКОХАНИХ

Нагадаємо, що залежно від довжини статевих органів чоловіки поділяються на три типи: кінський, буйволовий та заячий. За глибиною піхви (йоні) жінок розрізняють так: лань, кобила й слониха.

У "високому" сексуальному варіанті жінка-лань лежить під партнером із широко розкритою піхвою. У "низькому" - жінка-слониха максимально звужує її. У "рівному" - вона і він злягають так, як це буває звичайно, природно. У "низькому" варіанті тілесного єднання жінка повинна застосувати певні медичні препарати, щоб швидше досягти оргазму.
У "високому" варіанті зв'язку жінка-лань може користуватися трьома положеннями: широко розтулена піхва; направлена позиція і позиція дружини бога Індри.
У першому випадку жінка піднімає середню частину тіла назустріч партнерові. Водночас чоловік користується якоюсь маззю, щоб легше проникнути в жіноче лоно.
Направлена позиція - коли партнерка, розпочинаючи акт, піднімає чересла й тримає їх відкритими.
Позиція дружини бога Індри (Індрані) - коли партнерка, стискуючи стегна, повертається на бік і починає злягання. Ця позиція може бути опанована тільки тривалою практикою. Вона використовується і в разі "високого" виду сексуального зв'язку.
Існують також "стискуюча" поза, "низький" варіант, "найнижчий" варіант, а також "здавлююча", "здвоєна" поза і поза лані.
"Стискуюча" поза така: ноги партнерів випрямлені і розташовані паралельно. Вона буває бокова або навзнак-залежно від положення закоханих. У боковій позі чоловік лежить на лівому боці, а жінка на правому. Це правило стосується жінок усіх типів. А коли злягання розпочалося у "стискуючій" позі, партнерка обіймає партнера череслами.
У "здвоєній" позі жінка кладе своє стегно на партнерове. Коли ж вона, утримуючи в лоні чоловічий орган, стискує його внутрішніми м'язами, то це - поза лані. Вона опановується тільки тривалою практикою. Найпоширеніша серед жінок Андхри.
Вище названі пози описав Бабграв'ї. Суварнанабха доповнює їх ще однією; під час акту жінка тримає ноги піднятими вертикально.
У направленій позі вона кладе їх на плечі коханого. Коли ж її ноги зведені докупи й зігнуті перед грудьми партнера, то це "стискуюча" поза. У "напівстискуючій" позі лише одна нога партнерки перебуває у такому положенні.
Існує ще поза "розколювання бамбука". Жінка кладе одну ногу на плече коханого, а другу випростовує, продовжуючи акт.

Поза "фіксація цвяха". Партнерка кладе одну ногу на голову партнера, а другу випростовує. Коли ж обидва стегна жінки підняті й переплетені, то це - позиція пакета. Коли обидві гомілки покладені одна на одну - "лотосоподібна" поза.
Якщо партнер перевертається навколо партнерки, не виймаючи статевого органу з її лона, це - "позиція поворота". Вона опановується тільки на практиці.
Суварнанабха стверджує: різні способи сексуальних єднань лежачи, сидячи або стоячи краще здійснювати у воді, бо, мовляв, так значно легше. Хоча дехто намагається довести, що любовні насолоди а озері чи річці суперечать релігійним законам.
У "підтримуючому єднанні" закохані підтримують одне одного за плечі, зіпершись на стіну.
Буває, чоловік бере на руки жінку, а вона, тримаючись за шию партнера, обіймає його ногами. Це - "підвішене" єднання.
Відоме також єднання "коров'яче": коли вона стає на руки й ноги, а він залазить на неї, неначе бик на корову.
Винахідлива людина мусить урізноманітнювати види сексуального єднання, наслідуючи приклад тварин і птахів. Бо те, що в традиціях однієї країни, може згодитися в іншій, народжуючи відтак любов між людьми.

До змісту

Далі


Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ