Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

СМАКИ БУВАЮТЬ РІЗНІ

У тонкій, делікатній справі кохання чоловік повинен робити все, що схвилювало б жінок різних країн. Ось приклади.
Жінки, котрі мешкають у Центральній Індії (між Гангом та річкою Джамна), відомі своїм благородством, не терплять, коли їх дряпають нігтями і кусають у хвилини збудження. Однак жінкам індійської області Балкіна це подобається.
Жінки з Авантіки дуже полюбляють непристойні сексуальні насолоди і не володіють гарними манерами.
Жінки землі Махаруштри вирізняються знанням 64-х видів мистецтв, вживають міцні та грубі слова і вирази, люблять, щоб з ними розмовляли такою ж мовою. А ще вони відзначаються дуже палким бажанням до злягання.
Жінки з Паталіпутри (нинішній район Патни) схожі на жінок Махараштри, але свою хіть виказують таємно.
Жительки дравідійської землі (йдеться про жінок чотирьох нинішніх штатів південної Індії: Андхра-Прадеж, Карнатака, Керала і Таміланд, де мешкає понад 100 мільйонів чоловік), хоча й палкі, але під час статевих актів не дуже активні.
Жінки з Ванавасі помірні у сексуальних бажаннях, вони прикривають тканиною своє тіло і не сприймають тих, хто брутально висловлюється.
Жінки з Аванті ненавидять дряпання під час злягання, проте вони обожнюють різні види статевих відносин.
Жінки землі Мальва обожнюють обійми та поцілунки, але не сприймають дряпання шкіри й інші грубі насолоди.
Жительки Андхри (нинішній штат Андхра-Прадеш) і земель, розташованих уздовж річок Інд і П'ятиріччя (тобто землі Панджаба), практикують любов у різних варіантах.
Жінки з Апартіки переповнені запалом, під час злягання вигукують: "Ще, ще!"
Однак жительки області Лат палкіші й вигукують це ж слово.
Жінки земель Стрі Радж'я і Кошали відзначаються жагою, значною кількістю сперми при зляганні, для чого вони використовують різні рослини і медикаменти.
У жінок Андхри тендітні тіла, вони сповнені пристрасті й обожнюють плотські насолоди.
Жінки індійської землі Гандак також тендітні, в них солодкий голос.
Учений Суварнанабха дотримується думки: те, що властиве окремій людині, - важливіше за те, до чого звикла нація. Ось чому в коханні особливості нації чи країни не мають значення. Різні види насолод, одяг та спортивні вправи однієї країни з часом запозичуються іншими народами і країнами. При запозиченні вони повинні розглядатися як такі, котрі з самого початку належать цій країні чи народу.
Обійми, поцілунки, котрі розпалюють жагу, за важливістю посідають перше місце, а все інше, що можна розглядати як забаву, повинно практикуватися після головного.
Коли чоловік пристрасно кусає жінку, вона мусить ще сильніше і з удаваним гнівом зробити з ним те ж саме. Так, скажімо, якщо він кусає її "крапкою", то вона повинна повернути йому "ряд крапок" з укусом "розірвана хмаринка". А якщо вона перебуває у стані нестримної грайливості, то повинна з самого початку розпочати любовну суперечку з коханим. Тоді нехай вона схопить його за волосся й поцілує в нижню губу, а потім, сп'янівши від жаги, жартома поб'є кулачками.
Отже, якщо чоловік і жінка діють у злагоді, то їхня любов ніколи не зменшиться навіть протягом сотні років спільного життя.

До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ