Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА

ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

"Кама сутра" створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.

Ватсьяяна

КОХАННЯ, ЗБУДЛИВІСТЬ І... УКУСИ

Тілесні місця, котрі цілують, можна використовувати і для укусів, крім верхньої губи, порожнини рота й очей.
При цьому зуби закоханих повинні бути привабливими і гострими. Укуси між закоханими бувають такі: прихований-це коли після нього залишається злегка порожевіле місце. Коли шкіра стискується зубами з обох боків, це - широкий укус. Крапковий - коли шкіра притискується тільки двома зубами. Коли всіма, то це - ряд крапкових укусів. Коли укус робиться зубами з допомогою губ, то це - кораловий і коштовний укус: губи - корали, а зуби - коштовності, коштовні камінці. Коли кусають усіма зубами - це укус коштовностями. Коли укус являє собою не-нерівне напівколо, то це - розірвана хмаринка. Цей укус робиться на грудях. Коли укуси мають вигляд кількох широких рядів, то це - укус вепра, характерний для дуже чутливих людей.
Нижня губа служить місцем для прихованого укусу, широкого та крапкового. Широкий та крапково-коштовний укуси наносять на щоки. Поцілунки і натиснення нігтями, а також укуси формують певний орнамент на лівій щоці. Коли ми згадуємо тут про щоку, скрізь мається на увазі саме ліва щока. Ряд крапок та коштовностей залишають на горлі, ключичних впадинах та проміжності; укуси ряду крапок роблять на лобі, животі, стегнах.
Коли закоханий робить позначки на тілі коханої, покусує прикраси на лобі, вухах, квіти в її волоссі, листя бетеля, яке вона тримає, то це є ознакою бажання.

1 Мається на увазі, що в давно минулих віках дівчата й жінки ходили з оголеними грудьми.


До змісту

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ