Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВЕСЕЛЕ І БАРВИСТЕ СВЯТО

Весела компанія юнаків і юнок у новенькому і святковому українському вбранні виділялась серед усіх інших учнів шкіл, які зібрались в Українському культурно-інформаційному центрі у Севастополі для участі в конкурсі інсценівок пам’яті письменника Івана Нечуя-Левицького. Забігаючи наперед, повідомлю, що учні загальноосвітньої школи № 22 і стали переможцями, викликавши найбільше захоплення журі і глядачів.
А перед початком я поспілкувався із художнім керівником народного ансамблю «Забава» Тетяною Іванівною Щербаковою, яка разом із учителем української мови та літератури Любов’ю Володимирівною Шевченко готувала виступ.
Кількість народних костюмів, представлених учнями в УКІЦ була такою великою, що театральне свято можна було б назвати і барвистим, тому перше питання і стосувалось вишиванок. Тетяна Іванівна впевнена, що будь-яка творчість сприймається краще у відповідному одязі, тому з допомогою батьків у школі пошито вже 38 українських костюмів. Виступи народного хору вчителів, які співають разом з учнями, виконання на шкільних та міських заходах циклів пісень: «Співаю для тебе, моя Україно!», «Козацька родина» якраз і потребували такого вбрання.
«Діти із задоволенням працювали над інсценуванням», – каже Тетяна Щербакова.

<....>

На фото: переможці конкурсу - учні школи №22


Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ