Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Євген ТОВСТУХА
Фітоетнологія українців

До Є.С. Товстухи по здоров'я

Ви прагнете надійно поліпшити своє здоров'я — звертайтеся за допомогою до авторського фітоцентру академіка Української міжнародної академії оригінальних ідей, лікаря-фітотерапевта Є.С. Товстухи.

Авторський фітоцентр вельми ефективно використовує лікарські рослини для лікування та профілактики численних недуг.

Зокрема:
• запальних уражень ротової порожнини, верхніх дихальних шляхів та легень;
• серцево-судинної системи;
• печінки, жовчного міхура та підшлункової залози;
• сечостатевої системи, зокрема: нефритів, циститів, простатитів, естрогенної недостатності у жінок та імпотенції у чоловіків;
• жіночого клімаксу, ерозій шийки матки та запальних недуг жіночої статевої сфери;
• цукрового діабету і таких серйозних та проблематичних ускладнень, як ангіопатії та ретинопатії;
• опікової недуги:
• шкірних захворювань: екзем, псоріазу, фурункульозу тощо;
• виразкової недуги шлунку та дванадцятипалої кишки;
• недуг щитоподібної залози;
• жіночої безплідності;
• варикозного розширення вен, тромбофлебітів;
• обмінних та ревматоїдних поліартритів;
• використання значного арсеналу лікарських рослин для лікувальних купелів (фітобальнеопроцедури) та стимуляції імунної системи;
• зв'язування та виведення з організму радіонуклідів, солей важких металів, гербицидів та пестицидів.

Фітоцентр працює щоденно з 8-00 до 16-00.
Вихідний - неділя
Адреса фітоцентру: 07700, Київська обл., м. Яготин,
вул. Гирича, буд.18 Тел./факс: 8-04475-5-44-33.

Цілющі напої третього тисячоліття

Споконвіків людство прагне віднайти цілющі напої для тіла, душі та здорового глузду. І ... програє. Цьому свідчення – хронічний алкоголізм і його трагічно-руйнівні наслідки не лише для окремої особи, а й для поколінь та суспільних явищ.
Є.С. Товстуха, вивчаючи понад півстоліття загадкові етнічні скарби фітотерапії, паралельно, як лікар, досліджував праукраїнські язичницькі ритуали, легенди про “Живу воду”, казки та перекази, що виникали у далеких і близьких століттях та тисячоліттях. Останнього часу він почав розшифровувати дуже давні загадки “Велесової книги” (початок першого тисячоліття нової ери) і наближатися до розгадки таємниць приготування напоїв оздоровного напрямку, на основі настоянок цілющих рослин. Автором розроблена рецептура понад сотні етнічних напоїв праукраїнців та українців. Шість із них, а саме: “Красуня”, “Чари діброви”, “Калинова сопілка”, “Срібна ніч”, “Трипільська легенда”, “Перо Жар-птиці”, освоїв Лохвицький спирткомбінат Полтавської області.

Творча та науково-виробнича співпраця автора з НДІ спирту та колективом підприємства, дає можливість у широкому асортименті подати на терени України особливі бальзами-напої, до яких не виникає і не стабілізується патологічний і невідступний потяг. Вони не перекреслюють особу і не відкидають її на задвірки громадської активності та у темні хащі провалля і дикої безодні хронічного алкоголізму. Бальзами не можна класифікувати як ліки і як чисто алкогольні напої. Спирт, цукор чи мед, виступають як природні консерванти біологічно активних речовин лікарських рослин: летких запашних олій, інуліну, органічних смолистих компонентів, дубильних речовин, каротину, вітамінів C, K, P, B, E, флавоноїдів, оксикоричних кислот, антиоксидантів, поліненасичених жирних кислот, численних макро- та мікроелементів тощо.

Названі бальзами, виходячи з фармакологічно активних компонентів, вельми доцільні для вживання при обмінних поліартритах, недугах печінки, нирок, серцевих захворюваннях. Для попередження і лікування стресових станів, атонії кишечника, анацидних, гіпацидних та атрофічних гастритів.
Як харчові продукти бальзами рекомендуємо в арсеналі природних радіопротекторів (науковий висновок НДІ радіології) тонізуючих напрямків. Доцільно вживати напої-бальзами ранньої весни, восени, взимку. Бальзами доцільно додавати до різноманітних узварів, киселів, драглів, морозива, кави, чаїв тощо (1-3 столових ложки на 200 мл продукту). Поліпшуються смакові якості продуктів, зростає особливий аромат загадкових Купайлівських свят літнього буйноцвіття.

Бальзами можна використовувати у кількох напрямках:
• як звичайні алкогольні настоянки з неперевершеним ароматом та рідкісним смаком;
• як лікувальні, стимулюючі напої по 1-2 столові ложки 2-3 рази на добу за півгодини до їди;
• як харчові домішки, про що мова йшла вище.

Напої можна замовляти за адресою:

37240, Полтавська область, Лохвицький район,
м. Червонозаводське, вул. Червоноармійська, 10.
Державне підприємство “Лохвицький спирткомбінат”.
Тел./факс: (05356) 3-17-57, 9-81-49, 9-55-30

Євген Степанович Товстуха

Про автора.

Товстуха Євген Степанович народився 7 жовтня 1934 року в с.Макіївці Носівського району Чернігівської області. Закінчив Київський медичний інститут у 1959 р. Понад сорок років працює лікарем. Академік Української міжнародної академії оригінальних ідей. Член національної спілки письменників України. Автор біографічних творів про українських композиторів: “Кирило Стеценко” (1982р.) та “Микола Лисенко” (1989р.). Збірок оповідань “Гомін сердець” (1964р.), “Як пізнати дружину” (1985р.), “Елегія погожого літа” (2001р.); збірок поезій: “Краплина вічності” (1997р.), “Вона” (1998р.) та “Надходить осінь” (1999р.). За останнє десятиріччя вчений опублікував п’ятнадцять фундаментальних праць з української народної медицини та фітотерапії. За його участю та сценаріями створено кілька десятків хроніко-докуметальних фільмів, теле- та радіопередач, які повертають українській народній медицині, фітотерапії та фітоетнології світовий престиж глибинної науки та високої культури тисячоліть. У 1990р. під егідою НДІ фармакології і токсикології вперше у світовій практиці (офіційно) створений автором “Фітоцентр” – амбулаторна установа для надання лікувальної та профілактичної допомоги засобами фітотерапії.
Постановою президії правління Українського фонду культури в галузі літератури, мистецтва та за благодійницьку діяльність Є.С.Товстусі присуджена премія імені Володимира Винниченка за 1998 рік.
На знак визнання видатного внеску у прогрес ХХ століття вченому вручений “Почесний диплом (1999р.), який засвідчує, що Євген Товстуха є серед осіб, чия біографія включена до серії “Життя Славетних” та видань Американського Біографічного Інституту.
Указом Президента України від 20 травня 1999р. № 542/99 за вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю Товстуху Євгена Степановича, головного лікаря авторського фітоцентру, нагороджено відзнакою президента України – орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.
За значні успіхи у наукових дослідженнях у галузі народної медицини, літературній творчості, створенні лікувально-профілактичного фітоцентру, благодійницьку діяльність та у зв’язку з 40-річчям лікарської практики оголошена подяка голови Верховної Ради України (жовтень 1999р.).
За особистий видатний внесок у прогрес світової фітоетнологічної науки Американський біографічний інститут визнав ученого “Людиною 2000 року” з врученням відповідного диплому.

Далі

До змісту Євген ТОВСТУХА Фітоетнологія українців

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ