Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки
 
УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР у м. СЕВАСТОПОЛІ

Бібліотека

Бібліотека Українського культурно-інформаційного центру - одна із перших українських бібліотек в місті. Вирішальна роль у її створенні належить директору центру, заслуженому працівнику культури України Олександру Артемовичу Коротуну. 

За чотири роки існування бібліотеки її книжковий фонд значно поповнився. Сьогодні це понад 1500 книг українською мовою. У звязку з тим, що попит на українську книгу в місті є значним, існує велика потреба у його задоволенні. 

Фінансування бібліотеки відсутнє. Постійну спонсорську підтримку надає севастопольська організація “Союзу українок”, завдяки якій бібліотека отримує книги від представників української діаспори США і Канади. 

Читачами є викладачі, вчителі, студенти, працівники радіо і телебачення, культури, вихователі дитячих садків м. Севастополя. Вони знайомлять севастопольців з історією України, її культурою, святами, народними звичаями, традиціями, творчістю видатних українських письменників та поетів. 

Для повсякденної роботи бібліотеки необхідна українська література різноманітних напрямків: енциклопедичні видання, твори українських класиків, книги з мистецтв України. 

Ми раді кожному новому надходженню літератури і сподіваємось на підтримку. Хочемо, щоб севастопольські читачі мали відчуття, що вони не знаходяться на узбіччі цивілізації. 

До розділу УКІЦ

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ