Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙМикола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ
  Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

"Ми Українці - це наші герої!"

Законослухняні громадяни Севастополя підтримали Указ Президента України по вшанування пам'яті генерал-хорунжого Романа Шухевича кількома заходами.

30 червня в храмі Святої Троїці відбулось спільне богослужіння трьох українських православних церков, у якому взяли участь більше тридцяти севастопольців. Священики Української Православної Автономної Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви та Української Греко-Католицької Церкви в м. Севастополі відправили панахиду до загибелі Романа Шухевича та молебен з проханням Божого благословення Українському Народу і Державі, і молитву за майбутніх героїв України.

За сприяння голови УРП "Собор" Анатолія Матвієнка та голови Севастопольської МО УРП "Собор" Віктора Бурди перевиданий історичний роман-трилогія Святослава Праска "Здобути або не бути" із серії "Ми Українці - це наші герої!". Також відбувся кінопоказ фільму "Нескорені".

Голова Союзу Українок м. Севастополя Богдана Процак:
Українська Нація поважає cправжніх героїв. В Севастополі є багато громадян, які хотіли б відзначити 100-річчя Романа Шухевича. І ми щасливі від того, що священики різних конфесій провели спільну службу Божу.

Голова Севастопольського товариства білорусів iм. Максима Богдановича "Пагоня" Валерій Барташ:
Вражений самим фактом спільної служби. Вважаю, що не за горами той час, коли більша частина населення України усвідомить, що вояки УПА були справжніми героями, і в державі нарешті настане примирення. Цим шляхом пішла Іспанія, Франція та інші країни Європи. Тепер прийшла черга України долучитись до цивілізованих країн у побудові громадянського суспільства.

На фото: під час панахиди по загиблим героям.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ