Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

У СЕВАСТОПОЛІ BРЯТУВАЛИ КНИГИ

8 листопада група членів севастопольського Молодіжного Союзу «Наша Україна» (МСНУ) виявили на центральному поштовому відділенні міста біля кошика для сміття три десятки новеньких українських книжок. Очевидно, ці книги під назвою “Сталінсько-гітлерівський геноцид українського народу” були надіслані з Києва до якоїсь організації чи установи міста і були викинуті недобросовісними і недоброзичливими отримувачами поштової кореспонденції.
“Якщо ці книжки призначалися для міських бібліотек, а хтось із співробітників даних установ просто їх викинув, то він не має права працювати в такому місці. Молодіжний Союз «Наша Україна» проведе розслідування і уточнить, куди саме мали надійти ці видання”, - прокоментував Микола Шеремет, член ради МСНУ Севастополя чергову спробу ізоляції громадян Севастополя від правди про геноцид.
Кілька людей, які побачили такий скарб, просили дати почитати книгу про злочини комуністичного режиму перед українським народом. Інші книги молоді патріоти передадуть до бібліотек.

 

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ