Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

НАЙБІЛЬШИЙ У СВІТІ ПРАПОР БУВ І В СЕВАСТОПОЛІ!

Партія "Наша Україна" в Севастополі налічує більше 2 тисяч членів. Скільки ж за звітом голови "Просвіти" нараховує його організація. 26 вересня на майдан Нахимова прийшли не всі...

Із Запоріжжя приїхали організатори акції. Розгортати 100-кілограмовий прапор, який за тиждень роботи виготовила 68-річна пенсіонерка з Донецька Марія Білякова, і який подорожує містами України, доводячи єдність Сходу і Заходу держави, під пісню "Любіть Україну" на слова дончанина Володимира Сосюри помагали перехожі.

Прапор-рекордсмен розгорнуто. До цього найбільшим вважалось грецьке знамено площею 600 кв.м.
Майдан Нахимова став виглядати веселіше і по-українськи.

Зфотографувати прапор розміром 30х45 метрів отже площею 1350 кв. метрів непросто.

Прапор хвилями піднімають під пісню УПА "Лента за лентою набої подавай, вкраїнський повстанче, в бою не відступай!". Ще недавно це не могло наснитись у страшному сні найбільш заляканим антиукраїнською пропагандою севастопольцям.

Прапор згортають. Попереду – Сімферополь. Позаду 19 областей України.

Поодинокі протестанти – про своє. Для них немає різниці між комуністами і вітренківцями. І ті і інші – вороги Незалежності України. Спротив політично стурбованих негромадян виразився у виконанні ними пісні зі словами "Я другой другой страны не знаю, где так вольно дышит человек". А й справді – їм дозволено протестувати, незважаючи на їх антидержавну позицію. В Росії їх давно б послали в Сибір прибирати сніг. В українських містах натомість толерують. Це називається "демократія"

В правій руці депутат міської Ради члена Партії регіонів Володимир Чекмезов тримає прапорець партії "Наша Україна". Спиною стоїть депутат цієї ж партії Ігор Коптєв.
Питання: навіщо їм ці дармові прапорці української партії?

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ