Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

До дня міста в Севастополі оновили державний прапор і прапор ВМСУ

Севастопольці і гості міста знають про те, що зображення Державного прапора України і прапора ВМСУ на Північній стороні Севастополя є найпримітнішою державною символікою міста.
16 червня на честь дня міста група севастопольців провела оновлення зображення, що стало вже доброю традицією. Всього участь в заході прийняло 30 севастопольців, один ялтинець та киянин. Учасники заходу позмінно замінювали один одного, а на оновлення прапорів було витрачено близько 6 годин. Бюджет заходу склав 1800 гривень, а фінансування цієї патріотичної акції було забезпечено сімома городянами і кримчанами, серед яких були і ветерани ВМСУ.

Куратор акції Дмитро Білоцерковець повідомив:
“Ми не перший рік проводимо цю акцію; основна її мета – це подарунок рідному Севастополю в день свята. Цей об’єкт є культовим для нашого міста і не один раз можна було спостерігати, як люди проїжджають на катерах роблять фотографії на тлі державної символіки. Окрім цього Карантинна стінка прекрасно спостерігається майже з усієї центральної набережної, і вже через це по праву вважається певним символом Севастополя. Так само це подарунок нашим морякам, які незабаром відсвяткують своє свято”.


Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ