Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Севастополь–Донецьк: «Україна – в серці кожного!»

24 серпня місто-герой Севастополь зустрів День Незалежності в жовто-блакитних кольорах.

Севастопольська міська та Донецька обласна організації «Молодіжного Союзу Наша Україна» провели спільну акцію в межах кампанії «Україна – в серці кожного!».

В рамках акції молоді «нашоукраїнці» роздали мешканцям та гостям Севастополя державні прапори, жовто-блакитні стрічки та пов‘язки, люмінесцентні браслети.Андрій Фіщук, заступник Голови «Молодіжного Союзу Наша Україна», Голова Донецької обласної організації: «Разом з нашими побратимами з Севастополя ми вирішили провести цю акцію, щоб підтримати український національний дух в місті, українська приналежність якого так муляє очі деяким горе-політиканам по обидва боки російсько-українського кордону. Реакція севастопольців на українську символіку – переважно позитивна. Севастополь поступово забуває про комуністичні ідеологічні стереотипи й звертає увагу, що часи змінилися, змінився світ, отже залишатися в радянському відстої – не варто. Переконаний, що ця тенденція набуде незворотної сили!»

Дмитро Білоцерковець, Голова Севастопольської міської організації «Молодіжного Союзу Наша Україна»: «24 серпня – це День народження нашої України. Ми хотіли, щоб наше місто у цей день відчуло святковий настрій, і, найголовніше, своє єднання зі всією Україною. Всім відома напружена ситуація, яка склалася в нашому місті через певні маніпуляції радикально налаштованих політичних сил. А тому, дуже приємно було спостерігати, як жителі міста з радістю приймали і одягали державну символіку, довівши тим самим, що Севастополь - був, є і буде частиною єдиної та суверенної української Держави! Ми вдячні всім, хто взяв участь в даному заході і хотіли б відзначити, що сила Держави - в єдності і пошані до своїх історичних, культурних та духовних цінностей».

http://www.msnu.org/

Переважна більшість людей із задоволенням брали українські прапорці та стрічки національних кольорів

Переважна більшість людей із задоволенням брали українські прапорці та стрічки національних кольорів

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ