Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Молодіжний Союз Наша Україна подарував прапор нашим морякам

4 липня 2010 року на День Військово-морських сил України в Севастополі Молодіжний Союз Наша Україна поновив зображення Державного Прапора України на опорній стінці Інженерного мису Північної сторони Севастопольської бухти, а також створив зображення прапору ВМС України.

Як відомо, 23 серпня 2009 року на День Прапора активісти Молодіжного Союзу Наша Україна зі всіх областей намалювали на опорній стінці Інженерного мису Північної сторони Севастопольської бухти великий український прапор. Жовто-синій державний прапор розміром 5 на 7,5 метрів був розташований поруч із російським триколором, який був потайки ніччю намальований до дня ВМФ Росії представниками проросійських екстремістських організацій.

Між двома прапорами помаранчева молодь минулого року написала слово «ДРУЖБА».

Але дружба між Україною та Росією виявилась непотрібною російським сепаратистам у Севастополі. Нещодавно вони замалювали напис «ДРУЖБА» зображенням прапора російського флоту.

Молодіжний Союз Наша Україна відповів на агресивний виклик проросійських екстремістів написанням слова «МИР» між прапорами дружніх флотів і держав.

Акція Молодіжного Союзу викликала захоплення моряків і офіцерів на кораблях, які були вишикувані для параду на внутрішньому рейді Севастопольської бухти. Моряки з тральщика «Чернігів» підпливли на човні до Інженерного мису, де з державними та помаранчевими прапорами стояли активісти МСНУ та подякували їм за святковий подарунок. На пам’ять про сьогоднішню подію молоді нашоукраїнці подарували морякам «Чернігова» державний прапор. «Слава Україні!», – вигукнули «чернігівці», приймаючи прапор. «Героям слава!», – відповіла помаранчева молодь.
Джерело

 

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ