Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Геннадій Москаль: «Влада не хоче чути правди
і втрачає електоральну підтримку в Криму»

Таким був лейтмотив виступу народного депутата України Геннадія Москаля на прес-конференції і на зустрічі з виборцями в Севастополі.

народний депутат України Геннадій Москаль

Геннадій Геннадійович сказав, що влада особливо не хоче чути правди по тих позиціях, де Україна «лідирує» або знаходиться в числі «перших» у світі. За основу він брав дані головного управління статистики України та порівняльні показники визнаних міжнародних організацій.

— Україна займає одне з перших місць у Європі за смертністю населення, — констатував Геннадій Москаль. — Наш великий «реформатор», пан Тігіпко, весь час скаржиться, що у нього не вистачає грошей у Пенсійному фонді. І, подивіться, що він робить? Уряд піднімає пенсійний вік для чоловіків до 63 років. Враховуючи те, що середня тривалість життя чоловікыв в Україні становить 62 роки, можна вважати, що добра половина Пенсійного фонду вже скорочена.

За словами представника Об’єднаної опозиції, катастрофічна ситуація склалася в нашій країні і в області охорони здоров’я. Якщо країни-сусіди — Польща, Болгарія, Туреччина, Румунія вже забули що таке туберкульоз, то в нашій країні впору на порядок збільшувати кількість лікарів фтизіатрів — українська медицина не подолала таке ганебне явище як туберкульоз і посідає перше місце по розповсюдженню цього захворювання.

— Коли весь світ бореться проти наркотиків, ми займаємо перше місце по наркотизації суспільства. А за статистикою МВС України, у нас різко знижується кількість наркоманів і злочинів, — сказав Геннадій Москаль. — Як це зрозуміти? З одного боку у нас величезне зростання наркотизації, з іншого — неймовірне падіння злочинів у цій сфері. Так не буває. В даному випадку, можливо, лише одне — хтось приховує правду чи «кришує» наркоторгівлю.

Якщо мова зайшла про злочини, то на думку Г. Москаля силовики не поставили заслін такому ганебному явищу як розповсюдження дитячої порнографії та торгівлі людьми. За рівнем корупції Україна за останній рік скотилася на 18 позицій вниз і займає 152 місце серед 182 країн світу.

— Про бізнесі в нашій країні прийнято говорити добре або ніяк ... Зверніть увагу, по свободі ведення бізнесу Україна займає 164 місце в світі. Це поруч з африканською республікою Чад, — зауважив Геннадій Москаль. — У нашій країні налічується 132 контролюючі організації, 60 з яких мають право призупинити ваш бізнес, опечатати або вилучити наявний товар. Це ж який бізнес може витримати таке навантаження? Мабуть, правий був один з творців фашистського режиму в Європі Великий дуче Муссоліні, коли поставив під особистий контроль всю економіку країни, проголосивши лише одну тезу: «Друзям все, ворогам — закон!» В Україні цей принцип також спрацьовує.

Представник опозиції Г. Москаль, посилаючись на дані Організації Об’єднаних націй, констатував, що з 5 мешканцыв України 4 живуть за межею бідності. За рівнем демократії, наша країна опустилася на 79 місце. (Ще в 2010 вона займала 67-у сходинку у світовому рейтингу.) За рівнем свободи преси Україна пішла далеко за сотню і займає 130 місце у світі.

— Це поряд з Південним Суданом, де центральна влада країни ще не контролює всі території, — казал Геннадій Москаль. — У нас, на жаль чи то на щастя, влада вибудувала таку вертикаль, що контролює все — від Севастополя до Києва. Але ось оцінки її роботи, а це дані статистики і рейтинги міжнародних організацій, далеко не втішні.

— Не маючи достатньої електоральної підтримки, пан Могильов пообіцяв вищому керівництву країни, виборчому штабу своєї партії 75 відсотків голосів виборців Криму за Партію регіонів. Явно, це буде зробити йому дуже важко. Він не зможе забезпечити обіцяні 75 відсотків голосів кримчан, — сказав Геннадій Москаль.

На думку представника Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Г. Москаля, вже зараз йде пошук винних у провалі планів «регіоналів» по збору голосів у регіоні. У цей список, крім своїх «козлів відпущення», будуть включені і спікери від опозиції, які проводять зустрічі з людьми в Криму.

народний депутат України Геннадій Москаль

Геннадій Москаль, так само відмітив, що нинішня передвиборна кампанія, яка організована правлячою партією на кримському півострові, є однією з найбрудніших.

— На мої попередні візити до Криму влада мало звертала уваги і можна було спокійно проводити зустрічі, працювати з журналістами. Зараз все пишеться на відео зацікавленими структурами, серед присутніх, що йдуть послухати представників опозиції постійно присутні провокатори. Вони «виконують інструкції своїх господарів», намагаються зірвати зустрічі. Але це все для слабонервних. Я впізнаю цих людей по їх поведінці, а після моїх відповідей вони швидко покидають місце зустрічі, — констатував Геннадій Москаль.

На думку народного депутата України Геннадія Москаля, кримчани розчарувалися в тих реформах, які проводить уряд Азарова-Тігіпка. У Криму Партія регіонів реально може розраховувати на 35 відсотків підтримки на майбутніх виборах до Верховної Ради. Це майже в два рази менше того, на що розраховує центральний штаб правлячої партії.

Прес-служба Севастопольського регіонального
виборчого штабу Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина»

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ