Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Є КНИГА ПРО ВІЙСЬКОВУ МЕДИЦИНУ!

У Військово-медичному клінічному центрі Кримського регіону презентували книгу Мирослава Мамчака «Військово-морська медицина України. Шлях становлення і розвитку»

Сьогодні у Севастополі в присутності колективу Військово-медичного клінічного центру Кримського регіону презентували книгу заслуженого журналіста України Мирослава Мамчака «Військово-морська медицина України. Шлях становлення і розвитку». На основі архівних документів і спогадів учасників у книзі розкривається двадцятирічний шлях формування медичної служби Військово-Морських Сил Збройних Сил України: від часу створення Військово-Морських Сил України до наших днів. Книгу відкриває передмова, яку написав перший начальник медичної служби Військово-Морських Сил України полковник медичної служби Григорій Гордієвський, а завершує заключне слово начальника Військово-медичного клінічного центру Кримського регіону полковника медичної служби Ігоря Данильчука.

Автор широко використав документальні джерела з архіву командування ВМС ЗС України, Військово-клінічного медичного центру, на базі яких висвітлює непростий шлях формування та реформування комплексу медичних закладів і структур національного флоту у Севастополі та в Криму у складних, неординарних умовах становлення національного флоту, розкривається двадцятилітній шлях розвитку військово-морської медицини як окремої галузі військової медицини України.

Книга багато ілюстрована, в ній вміщено фотографії перших військово-морських медиків національного флоту, і охоплює всі періоди будівництва структур медичної служби, буде не лише цікавою, а й корисною для військових моряків, надто військово-медичних працівників, всіх любителів історії, молоді і широкого кола читачів. Книга видана за сприяння Ради ветеранів Військово-Морських Сил ЗС України.

Книга буде розповсюджена у бібліотеках ВМС України та Севастополя.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ