Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙМикола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ
  Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

КАНАДСЬКІ ПРИЯТЕЛІ УКРАЇНИ ЗАОХОТИЛИ КРИМСЬКУ МОЛОДЬ

Десять років тому Канадське Товариство Приятелів України, розуміючи ускладнення процесу українського державного будівництва в Криму, започаткувало нову програму “Проект Крим”.
Головною метою діяльності і найпершим пріоритетом сьогодні КТПУ вважає допомогу українській молоді і впровадження таких конкурсів, які заохочували б юнь виявляти свою українську ідентичність та піднімали б престиж українства. Як приклад – вже традиційний для Криму літературний конкурс для старших школярів “Ми діти твої, Україно!”.
Цього разу в Українському культурно-інформаційному центрі м. Севастополя були відзначені тринадцять учнів та студентів, що вирізняються активною громадянською позицією, вивчають та плекають рідну мову, мають успіхи в навчанні та перемагають в конкурсах.
Повноважний представник КТПУ в Україні п. Лідія Мадоян сказала присутнім учням, студентам, курсантам та їхнім батькам, що на долю молодого покоління випала доля прийняти естафету будівництва держави і побажала кожному на своєму місці ставати професіоналами і прислужитись Україні.
З цією надією вона вручила грамоти, іменні стипендії та книги.
Стипендіати розповідали про себе, про подальші плани, дякували за премії.
Учениця севастопольської 5-ї гімназії ім. Лесі Українки Анастасія Жарко (на фото) з допомогою скрипки подарувала присутнім народну та класичну мелодії.
Благодійницьку акцію організувала 1-й віце-президент КТПУ п. Маргарита Шпір (Торонто). Добрими словами згадали і голову програми “Проект Крим”, відому меценатку, доктора Марію Фішер-Слиж.
Із словами вдячності господарям бібліотеки УКІЦ п. Лідією Мадоян були презентовані книги, учасники заходу сфотографувались на згадку про приємну подію в їхньому житті.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.
Севастополь.

газета "Кримська світлиця"

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ