Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Українські демократи гуртуються

З ініціативи та сприяння міської громадської організації Конгрес українців Севастополя створився і почав діяти Севастопольський координаційний штаб об’єднаних місцевих українських громадських організацій та політичних партій. Мета цієї акції – згуртувати прогресивні українські сили, спрямувавши їх діяльність на захист державних інтересів у регіоні та протидію антиукраїнським угрупуванням, які останнім часом тут помітно активізувались.
Об’єднані громадсько-політичні формування вирішили на вибори до місцевих рад йти під прапором Української республіканської партії «Собор», міський осередок якої очолює Віктор Бурда.
Вибір випав не випадково: в цій політичній партії відсутні олігархи та буржуа і вона послідовно відстоює національні інтереси українського народу з перших днів свого заснування, створившись відразу після того, як наша держава стала на шлях самостійного і незалежного розвитку.
У ці дні координаційний штаб зайнятий підбором та розстановкою спільних кандидатів до міської і районних рад Севастополя, а також активістів до складу виборчих комісій та груп спостерігачів.
Таке об’єднання слугуватиме подальшому згуртуванню українських патріотів Севастополя і сприятиме захисту ними, також соціально-політичних інтересів та громадянських прав всіх мешканців цього міста.

Служба інформації Конгресу українців Севастополя.
Севастополь 16.09.2010

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ