Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Про Міжнародний фотоконкурс газети «День»

На суд шанувальників живої репортерської зйомки буде представлено близько 130 найкращих світлин  професіональних фотомитців та аматорів-початківців з усіх куточків України та з-за кордону, що стали переможцями щорічного Міжнародного фотоконкурсу газети «День».

Цей конкурс проводиться газетою «День», починаючи з 1998 року. За цей час він став одним із найважливіших напрямків культурно-просвітницької роботи колективу газети, її візитною карткою. Щорічно конкурси завершуються яскравою подією – нагородженням переможців і прем’єрою фотовиставки в Українському домі на Хрещатику. Після першої презентації у столиці експозиція виставки, складена з найкращих робіт, подорожує  великими та малими містами України. За одинадцять років її побачили Львів, Харків, Донецьк, Рівне, Луцьк, Житомир, Запоріжжя, Полтава, Луганськ, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Трускавець, Острог, Одеса, Чечельник, Чернівці, Славутич, Енергодар та інші міста.

Кількість, тематика та географія представлених робіт з кожним роком зростають. Окрім традиційних тем фотоконкурсу – «Події», «Особистості», «Український світ» «Життя як воно є», - з 2008 року запроваджена окрема номінація «Світ очима дітей», куди надсилають свої  перші роботи юні учасники до 18 років.

Усі відвідувачі фотовиставки зможуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на його думку, світлину. І за результатами глядацького голосування буде проголошено переможця від міста Севастополя.

В ході церемонії відкриття Фотовиставки відбудеться вручення комплектів книг історико-культурологічного змісту з «Бібліотеки газети «День» в рамках започаткованої газетою акції «Подарунок рідній школі».

Фотовиставка буде відкрита для вільного відвідування з  22  по 29 червня 2010 р.

Зараз триває черговий – ХІІ Міжнародний фотоконкурс газети «День». Про умови участі в ньому дізнавайтесь з анонсів газети «День» та на сайті (http://day.kiev.ua).

Бажаємо успіхів!

Кілька моментів з відкриття виставки...

Звуки с аксофона створювали настрій для сприйняття художніх фотографій...

Декану філологічного факультету СМГУ Тамарі Мельник редакція газети "День" подарувала кілька книг...

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ