Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРК Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Анатолій ДАНІЛОВ
Український флот: біля джерел відродження

Автор про себе

Народився в 1949 році в селі Санжарівка Артемівського району на Донеччині, в селянській сім’ї.
Батьки працювали в колгоспі. У 1988 році померли.
Через те, що в сільській школі було всього чотири класи, то з п’ятого по восьмий вчився в трьох інтернатах Донецької області: Миронівському, в смт Луганське та Вуглегорському.
У 1968 році закінчив Слов’янський технікум залізничного транспорту. Але мрія про море, про військово-морську службу з самого дитинства визначила мій життєвий шлях. Уже понад 30 років знаходжусь у лавах Військово-Морського флоту, віддаю себе важкій, але благородній справі — роботі з людьми.
За моїми плечима — навчання в Київському вищому військово-морському політичному училищі та Військово-політичній академії в Москві.
Обіймав різні посади: від заступника командира роти з політичної роботи до начальника політвідділу з’єднання кораблів Чорноморського флоту. Неодноразово ходив у далекі морські походи.
У 1990 році на альтернативній основі мене було обрано депутатом Севастопольської міської Ради, де обіймав посаду заступника голови Комітету боротьби зі злочинністю.
Двічі був довіреною особою Леоніда Кравчука під час виборів Президента України.
Сім разів побував у відрядженні за кордоном.
Брав найактивнішу і безпосередню участь у відродженні та створенні Військово-Морських Сил України.
Півтора року виконував обов’язки заступника командувача ВМС України — начальника Соціально-психологічного управління, не будучи офіційно призначеним на цю посаду.
Я перший начальник телерадіоцентру ВМС України «Бриз». Мені також довелось засновувати управління оперативно-інформаційного забезпечення Головного управління виховної роботи Міністерства оборони України.
Із березня 1992 року є членом Спілки офіцерів України.
Із квітня 1994 року обіймаю посаду заступника начальника Севастопольського військово-морського інституту ім. П.С.Нахімова з виховної роботи.
У березні 1998 року від Народного Руху України балотувався у народні депутати України по 160-му виборчому округу (м. Конотоп — м. Шостка Сумської області).
Одружений. Маю двох доньок та онуку.

Далі

До змісту Анатолій ДАНІЛОВ Український флот: біля джерел відродження

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ