Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

СЕВАСТОПОЛЬЦЯМ ПОТРІБНА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА!

Лідеру Партії Регіонів України
Януковичу В.Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!

У Севастополі юне покоління 380-тисячного міста позбавлене права і можливості здобувати освіту державною мовою. Держава вперше виділила суттєві кошти для початку будівництва в Севастополі української школи-колегіуму з високими освітніми стандартами у розмірі 5 мільйонів гривень. Згідно законодавству, у подібних випадках частка фінансування з місцевого бюджету має бути в межах 20%, у даному випадку – 1 мільйон гривень. Перша частина в розмірі 500 тисяч гривень вже була виділена і про їх використання міськдержадміністрація надала звіт. Севастопольська міська рада на сесії в листопаді ц.р. проголосувала проти виділення ще 500 тисяч гривень, чим загальмувала початок будівництва школи-колегіуму.
Протистояння міської ради, більшість у якій мають Ваші партійні соратники, є антиукраїнським і антидержавним фактом. Негативне рішення може повторитись на черговій сесії 16 грудня 2008 р., що поставить під загрозу невикористання виділених 5 мільйонів гривень, а значить, повернення їх до бюджету.
Існуюча партійна дисципліна в севастопольській міській раді не допускає для регіоналів вільного та усвідомленого волевиявлення під час голосування.
Просимо дати вказівку Вашому однопартійцю і керівникові міськради Валерію Саратову припинити блокування початку будівництва української школи-колегіуму в Севастополі та не робити будь-яких інших дій, спрямованих на обмеження конституційних прав молодих севастопольців всіх національностей здобувати освіту державною мовою.

Громадський комітет «Український Севастополь»
10 грудня 2008 р.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ