Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

«З Шевченком у серці» на автомашинах по Севастополю

15 березня 2009 року у місті Севастополі відбувся автопробіг, присвячений 195-річчю з дня народження видатного українського діяча та борця за українську ідею, поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.
Організувала його ініціативна група севастопольської молоді. Учасниками автопробігу стали патріоти міста і України з різних партій.
Автоколона з 15 машин проїхала головними вулицями міста за маршрутом «пр. ген. Острякова – центр міста – пр. ген. Острякова – Камишовське шосе – пр. Октябрьськой рєволюціі – пам’ятник Тарасу Шевченку» з піднятими державними прапорами. Біля пам’ятника відбувся імпровізований мітинг. Перехожі з радістю вітали автоколону і учасників акції. Кілька ідеологічних противників спробували не дати колонні розпочати рух. На вулиці Леніна відбувся короткий невеликий інцидент, під час якого група з 20-25 осіб з комуністичними переконаннями намагались перешкодити рухові, безперестанно переходячи вулицю.
Подібний автопробіг, присвячений Великому Кобзарю, проводився вперше у Севастополі. Метою акції було вшанування пам’яті великого українця і завершення тижня святкувань ювілею поета в місті.

Наш кор.
Фото організаторів акції.

 

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ