Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Голові Севастопольської державної адміністрації
п. Л. ЖУНЬКУ

Шановний Леоніде Михайловичу!
У зв'язку з тим, що 2001 рік є роком 10-річчя Незалежності України, Вами утверджено план заходів по підготовці святкування. Севастопольське товариство "Просвіта" ім. Тараса Шевченка зацікавлене в якнайповнішому і своєчасному виконанні запланованих заходів.
Знаючи зміст плану і строків виконання заходів, можна впевнено казати про враження саботажу цих заходів.
На поставлене мною особисто 6 квітня запитання начальнику управління у справах преси і інформації О. Скрипниченко про виконання п.2.1 про введення рубрики "До 10-ї річниці Незалежності України" у всіх засобах масової інформації, включаючи електронні, я не отримав задовільної відповіді. Ніяких паперів мені щодо цього питання пред'явлено не було.
Також я не отримав відповіді на те, як виконується п. 2.17 "Плану заходів..." про розробку плану проведення круглих столів на телебаченні, пов'язаних з цією датою, який мав би бути готовим ще 1 березня.
Присутня при розмові п. А. Щербакова сказала, що виконання цих заходів не є їх основною роботою.
У згаданих працівників відсутнє розуміння важливості і необхідності цих заходів.
Незнання громадянами міста історії України, комуно-імперське тлумачення пересічними людьми політичних і культурних подій вражають.
Просвітяни вітають появу цих заходів, які могли би врешті-решт правильно поінформувати населення міста, яке потерпає від відсутності знань про Україну і українців в результаті ворожого ставлення до держави як керівників місцевого «Укрдруку», які заблокували можливість доставки в місто центральних газет, так і окремих керівників підрозділів СМДА. Як громадська організація ми будемо слідкувати за тим, аби ці заходи були неформальними і не залишились на папері.
Прошу Вас дати розпорядження посилити контроль за виконанням затверджених Вами заходів по підготовці і святкуванню 10-ї річниці Незалежності України.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ,
член Ради Севастопольського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка
6.04.2001

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ