Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Голові Севастопольської міської державної адміністрації
В.Г. Яцубі

Шановний Володимире Григоровичу!

Звертаємось до Вас із проханням активізувати зусилля щодо будівництва української школи-колегіуму на 720 місць з українською мовою навчання

Як відомо, попередня влада по-різному ставилась до правa севастопольців різних національностей на отримання освіти державною мовою – від сприяння цьому амбіційному для міста проекту з боку Сергія Куницина до повного саботування Валерієм Саратовим.

При початковій вартості проекту 46 мільйонів гривень через довгобуд вона піднялась до 92 млн. грв. Будівельниками освоєно всього 26 мільйонів гривень. Державне фінансування відсутнє останні два роки, а виділені у 2010 році 4 млн. 600 тис. грн. колишня влада використала за нецільовим призначенням.

Нам відомі Ваші високопрофесійні якості управлінця-господарника і сподіваємось, що Ви зможете закінчити будівництво української школи-колегіуму, чим сприятимете появі в нашому місті найкращого освітнього закладу на Півдні України.

Севастопольці, що мають прогресивні погляди на розвиток освіти в суспільстві і бажають дати своїм дітям високоякісну освіту державною мовою, будуть вдячні Вам.

Громадський комітет «Український Севастополь»
15 серпня 2010 р.

газета «Слово Севастополя»

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ