Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ХАЛТУРКА, або
ХТО ЗМУШУЄ СЕВАСТОПОЛЬСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ЗНУЩАТИСЬ НАД ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ?

Вашій увазі пропонуються звукові фрагменти, які викликають обурення і огиду до деяких заробітчан-працівників Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії (СРДТРК) і до її керівництва.

В місті живуть десятки тисяч українців, які вважають українську мову рідною. За часи Незалежності десятки тисяч людей різних національностей оволоділи державною мовою. Але щодня десятки разів в СРДТРК знущаються як над українською мовою, так і над севастопольцями – представниками всіх національностей.

Зауважимо, що цю халтуру оплачують справжніми, а не підробними купюрами, підприємці, які мабуть, не розуміють, що таким чином телевізійники роблять антирекламу, і навряд чи глядач кинеться в магазини за покупками після цієї екзекуції для слуху.

Відзначимо також, що такий, з дозволу сказати, телепродукт є проявою вищого ступеню непрофесіоналізму. Ганьба!

Увага! Небезпечно для психіки нормальної людини!

Халтура 1

Халтура 2

ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО РЕКЛАМОДАТЕЛЯМ, РАЗМЕЩАЮЩИМ РЕКЛАМУ НА СЕВАСТОПОЛЬСКОЙ РГТРК (СТВ) Общественный комитет «Украинский Севастополь» обращает ваше внимание на то, что у подавляющего числа слушателей рекламный текст, начитанный унылым мужским голосом, с безграмотным переводом, с неправильными ударениями и отвратительным произношением с экзекуцией слуха и психики зрителей способен вызвать только отрицательный результат.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ