Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Севастополь після молебна і хресної ходи 19 грудня 2004 р.

19.12.2004 18:18
У СЕВАСТОПОЛІ ПРИХИЛЬНИКИ ЯНУКОВИЧА РОЗБИЛИ ТРИ ПРИВАТНИХ АВТОМОБІЛІ ІЗ ПОМАРАНЧЕВОЮ СИМВОЛІКОЮ

Київ. 19 грудня. УНІАН. Сьогодні у Севастополі прихильники кандидата у Президенти Віктора ЯНУКОВИЧА розбили три приватних автомобілі, на яких була помаранчева символіка.
Як передає кореспондент УНІАН, інциденти трапилися відразу після молебна і хресної ходи на площі Нахімова з нагоди дня Святого Миколая, в яких прихильники В.ЯНУКОВИЧА також взяли активну участь (перед цим вони в кількості близько 200 осіб перекривали в'їзд на площу автопробігу "Поїзд дружби", прибуття якого сьогодні очікувалося у Севастополі).
Близько тридцяти осіб зупинили спочатку одну машину (усі машини - севастопольські), що їхала повз площі з помаранчевими стрічками і плакатами "Так Ющенко!", і почали з близької відстані закидати її яйцями, бити ногами в двері і корпус. Вони в присутності міліції також били ціпами та пляшками по склу цього авто впродовж близько п'яти хвилин.
Через приблизно 20 хвилин прихильники В.ЯНУКОВИЧА напали на друге авто (на ньому була лише одна оранжева стрічка) і повністю розбили лобове скло. Після того, як його власники - хлопець і дівчина - вийшли з машини й емоційно висловили своє обурення, прихильники В.ЯНУКОВИЧА почали скандувати "Янукович!" і прив'язувати до авто сині стрічки. Дівчина - пасажирка авто отримала поранення внаслідок розбиття скла. Так само як і хлопець, вона з обуренням стверджувала, що не мала на меті когось провокувати.
За даними УНІАН, зараз усі три розбиті авто знаходяться біля будинку Ленінського райвідділу УМВС України у Севастополі. Господарі авто звернулися з відповідними заявами до правоохоронних органів.
Севастопольський штаб Віктора ЮЩЕНКА також має намір звернутися до правоохоронних органів з приводу інциденту.
Представники міліції були на площі зранку і до закінчення подій.


Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ