Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Повертаючись до надрукованого

НАДІЯ НА РЕВІЗОРІВ

Після публікації статті «Не так тії воріженьки, як добрії люди…» («Кримська світлиця» №23 від 08.06.2007), де розглядалась відповідь Конгресу українців Севастополя на запит до міської державної адміністрації про використання державних коштів у сумі 9 мільйонів гривень, які були виділені в 2006 р. відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 469 від 10 квітня 2006 року для розвитку та підтримки української культури, забезпечення функціонування української мови в усіх сферах громадського життя міста та звернення організації до Державної Контрольно-ревізійної служби в Україні у виясненні обставин витрати цільових коштів стались певні зрушення.
На виконання доручення ГоловКРУ України від 27.07.2007 р. №03-18539 розпочалась планова ревізія фінансово-господарської діяльності в управлінні культури і туризму Севастопольської міської державної адміністрації.
Задля якісного проведення перевірки використання державних коштів у зв’язку з необхідністю проведення значної кількості зустрічних звірок згідно п.22 постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження порядку проведення інспекції державною контрольно-ревізійною службою» від 20.04.2006 р. за №550 нині ревізія призупинена.
Як запевнили ревізори КРУ в м. Севастополя, згідно цього ж пункту постанови ревізія при цьому повинна бути закінчена протягом 60 робочих днів.
Головні претензії Конгресу українців Севастополя стосуються нецільового використання коштів, завищеної вартості книгодрукування, відсутності гідного рекламного менеджменту під час заходів, ігнорування управлінням культури і туризму Севастопольської міської державної адміністрації пунктів постанови Кабінету Міністрів України, де було передбачено підтримку проектів громадських організацій, виготовлення і розміщення соціальної реклами, спрямованої на підтримку української мови та культури, забезпечення повноцінного функціонування української мови в музеях та інших закладах культури, поширення інформаційних матеріалів про українську історію та культуру на електронних та паперових носіях. Десятки тисяч гривень замість використання за призначенням, були просто вистріляні в небо салютами і феєрверками.
У згаданій статті також було сказано про те, що влітку у Києві не вдалось віднайти жодних слідів зазначених у договорах фірм, через які прокачувались мільйони державних, тобто народних, гривень.
Побажаймо успіхів державним працівникам контрольно-ревізійних органів у їх фахових пошуках втрачених грошей!

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ
Севастополь

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ