Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ТИ ДИВИ – ЗАГОВОРИВ...

Всього одну з вимог просвітян виконав голова держадміністрації п. Леонід Жунько – свої публічні виступи під час проведення Дня ВМС України він промовляв державною мовою. Нам всім приємно було чути чудову українську мову, якою володіє ж (!) п. Жунько, і яка, чесно кажучи, трохи краща за мову його безпосереднього начальника.
Українська мова для українця – це так природньо і приємно. Думки були сформовані чітко і зрозуміло. І навряд чи хтось може бути здивований – людина, що знає дві мови, удвічі багатша.
Залишилось небагато до ідеалу – думати по-українськи, менше дивитися у бік Москви, звернути увагу на культурно-національні потреби українців Севастополя – і у п. Жунька буде гарантована більшість з 100 тисяч виборців-українців під час майбутнього обрання голови міста.
Цього поки що не зрозумів державний службовець п. Пархоменко – тут випадок особливий – партія не дозволяє, московська орієнтація, знову ж, його ідеал Сталін, - і він промовляв російською. Український держслужбовець, людина, яка отримує і буде отримувати багато пільг від Української держави, боїться показати своє знання української? Не думаю.
Чекаємо, пане Пархоменко, і від Вас публічної демонстрації виконання українських законів хоча б при проведенні державних заходів. Тим більше, що Ви очолюєте законодавчу гілку влади у місті.
А в те, що Ви не будете виступати проти незалежності України, будемо просто вірити. Влада – це ж так солодко.

Максим РОЗУМІЙКО

Газета «Дзвін Севастополя», серпень-вересень 2000 р.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ