Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Президенту України В.А. Ющенку

Пане Президенте!

Незаконні роботи по встановленню пам’ятника аморальній імператриці і тирану українського, російського і кримськотатарського народів Катерині ІІ у Севастополі вступили у завершальну стадію. Отже, ініціатива ідеологів ЧФ Росії по спотворенню історичної правди за сприяння проросійських депутатів міської ради – представників Партії регіонів, Комуністичної партії та Російського блоку – матеріалізується і призведе до появи в українському місті ще одного місця для задоволення сепаратистами та російськими шовіністами своїх шовіністичних потреб та проведення шовіністичних ритуалів. Це робиться у атмосфері правової вакханалії, тобто, незважаючи на рішення суду про призупинення будівництва, роботи продовжуються шаленими темпами затим, щоб якнайкраще і цинічніше зіпсувати ювілей. Звертаємо увагу на те, що майбутній монумент не є пам’ятником місцевого значення, отже, рішення про його встановлення повинно прийматись на рівні центральних державних органів.

Прикрим фактом є вдала пропагандистська обробка населення міста державним радіо і державним телебаченням міста, у результаті якої необхідність встановлення монумента цариці вперше за 225 років існування міста стала першочерговою потребою його мешканців на рівні хліба і повітря.

Громадський комітет «Український Севастополь» вважає майбутню прикру подію гуманітарною катастрофою не лише у місті. Адже в пам’яті численних туристів залишаться спогади не тільки про військову славу легендарного Севастополя, а й розчарування від вшанування аморальної цариці і ворога українського народу. Черговим кроком українофобів та сепаратистів може стати і зведення в Севастополі монументу катові всіх часів Сталіну.

Звертаємо увагу на те, що російськими керівниками дестабілізації в нашій країні заплановано в Криму і Севастополі в час святкування ювілею провести т.зв. міжнародний форум казаків, тобто півтори тисячі учасників воєнізованих формувань з Росії безперешкодно будуть збиратись на території України. На наш погляд, це несе загрозу національній безпеці України.

Громадський комітет «Український Севастополь» закликає Вас, Пане Президенте, як гаранта Конституції припинити розпалення міжнаціональної ворожнечі в Криму і Севастополі, правовими засобами не допустити відкриття пам’ятника Катерині ІІ в Севастополі ні під час ювілею, ні після нього, та не допустити зіткнень і пролиття крові в разі можливої участі казаків іншої країни у відкритті пам’ятника.

Громадський комітет «Український Севастополь»
11 червня 2008 р.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ