Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

НЕ ЗІПСУВАТИ СВЯТО!

Прем’єр-міністру України

Високоповажна п. Тимошенко!

Безпрецедентна севастопольська інформаційна спецоперація по відбілюванню образу «голодної вовчиці» і ворога українського народу – російської цариці Катерини ІІ з метою встановлення їй пам’ятника в українському місті вступила в останню фазу – бронзовий монумент готовий і антиукраїнські сили чекають слушного моменту для його розташування на центральній вулиці міста. Особливою небезпекою в цій, без перебільшення, гуманітарній катастрофі для міста є поява в риториці посадових осіб представницької і виконавчої влади міста імені тирана всіх часів і народів Йосипа Сталіна – тобто мешканцям вбиваються у свідомість абсолютно неприйнятні в незалежній Україні aморальні і антилюдські ідеали. Очевидно, що увіковічення Сталіна в Севастополі може стати черговим авантюрним кроком керованої з-за кордону місцевої влади. Ганебну роль у розповсюдженні виключно гламурної і лакованої інформації про цих антиукраїнських осіб відіграє регіональне державне телебачення і радіо.

Звертаємось до Вас із нагоди засідання організаційного комітету з підготовки святкування 225-річчя Севастополя і просимо зупинити інформаційне ґвалтування свідомості севастопольців та не допустити встановлення пам’ятників суперечливим і одіозним особам, політичним діячам монархічного та тоталітарного комуно-совєтського минулого ні до травневого 225-річчя Чорноморського флоту, ні під час святкування ювілею міста, ні після цього.

Бажаємо Вам, Юліє Володимирівно, та очолюваному Вами Кабінету Міністрів, подальших успіхів у економічному та політичному оздоровленні держави. Віримо у справедливість і сподіваємось на оздоровлення духовного і морального стану країни та міста-героя.

Громадський комітет «Український Севастополь»
19 березня 2008 р.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ