Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ЩОДО СИТУАЦІЇ В СЕВАСТОПОЛІ

Ми, представники ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» та не байдужої до долі Держави молоді, виказуємо своє глибоке занепокоєння масштабами антиукраїнських настроїв, що мають системний прояв у м. Севастополі та у АР Крим загалом.Ми стурбовані тим, що факти антидержавної та вже загрозливої для громадян України діяльності проросійських організацій, про котрі вже не може мовчати громадськість, залишаютьcя поза межами уваги правоохоронних органів, прокуратури та Служби Безпеки України.

Спочатку 5 липня 2008 року під час встановлення пам’ятної дошки на честь 90-річниці підняття українського прапору на кораблях Чорноморського Флоту було вчинено бандитський напад на моряків військово-морських сил України, які, виконуючи наказ, не мали права відповідати радикалам, що ховалися за цивільний статус. Окремо хотіли б відзначити, те що одного з організаторів даного зухвалого нападу через декілька днів після інцеденту було нагороджено орденом у Москві.

12 липня 2008 року, на одного з активістів «Молодіжного Союзу Наша Україна» у місті Севастополі було здійснено напад. Лиходійство було вчинено після багаточисельних погроз на його адресу та адресу організації.

14 липня 2008 року у житловому будинку, де проживає лідер Севастопольського осередку «Молодіжного Союзу Наша Україна», по поштових скриньках було розповсюджено листівку із його фотозобаженям і закликами, що порушують людську гідність і право на приватність громадянина, ніби то демократичної держави.

Крім того, на нашу думку, факт випуску кольорових листівок підтверджує наявність цілеспрямованого фінансування таких антиукраїнських заходів.

На наше переконання, ситуація, котра склалася у регіоні несе загрозу, як загально-державного рівня, так і персоніфікованого. Акт надруги над пам’ятним знаком на Графській пристані, постійні погрози і вже навіть напад на мирних громадян через те, що вони мають не типові для Криму політичні погляди або українську національність, вказують на те, що в певній частині севастопольської громадськості розвивається нацизм, а в радикально налаштованих проросійських організаціях - фашизм.

Ми вважаємо, що захист державного суверенітету, національної гідності, а також життя і здоров’я конкретних громадян України – є обов’язком, і справою честі для МВС, СБУ та Прокуратури.

Ми просимо звернути увагу на кричущі факти розквіту сепаратизму та нацизму у АРК та м. Севастополі зокрема, і наполягаємо на забороні і позбавленні реєстрації організацій ПП «Російський Блок», ГО «Російський Вибір», ГО «Російська община», як таких чия діяльність несе загрозу суверенітету Української Держави та спокою і безпеці її громадян.

Джерело

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ