Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

МИРОСЛАВА МАМЧАКА ЗВІЛЬНЕНО

Громадському комітету «Український Севастополь» стало відомо про те, що з посади керівника телерадіокомпанії «Бриз» Військово-Морських Сил Збройних Сил України усунуто Мирослава Мамчака, з іменем якого пов’язане становлення ТРК військових моряків як впливового ЗМІ в Севастополі і Криму. Очевидно, що патріотична українська громадянська позиція п. Мамчака з моменту першої самостійної телевізійної передачі ТРК «Бриз» 21 листопада 1994 р. і до вересня 2010 р. стала одним із важливих чинників, що призвів до такого прикрого рішення.

Ще на початку червня 2010 р. стало відомо про те, що керівництво Севастопольської міської державної адміністрації вимагає від Міністерства оборони України звільнення Мирослава Мамчака.

Численні перевірки діяльності ТРК «Бриз» ВМС ЗС України, які були зорганізовані вказівками певних осіб, не принесли фіксації суттєвих порушень у діяльності Мирослава Мамчака. Наприклад, на останньому засіданні Національної ради 22 вересня ц.р. у рішенні №1331 вказано: «Інформацію про результати планової перевірки ТРК Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Бриз», м. Севастополь, взяти до відома».

Представники української громадськості міста з прикрістю сприйняли цю вістку, радикальні проросійські політики з яскраво вираженою українофобською позицією радітимуть, бо звільнення п. Мамчака усуває чи не останню інформаційну перешкоду їх імперським маніпуляціям.

Нагадаємо, що на початку року був незаконно — як показали неодноразові судові засідання — відсторонений від керівництва газетою «Кримська світлиця» Віктор Качула. Дії влади призвели до того, що газета, яка єднала українців півострова і України, припинила своє існування. Редактор газети на посаді не відновлений, незважаючи на існування судового рішення.

Громадський комітет «Український Севастополь».
26 вересня 2010 р.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ