Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ГЕТЬ ІМЕНА КАТІВ З КАРТИ СЕВАСТОПОЛЯ!

В опублікованому плані заходів Севастопольської міської державної адміністрації анонсовано відкриття 4 березня 2011 р. об 11.00 анотаційної дошки за адресою ул. Гавена, 14-а.

Очевидно, що не всі севастопольці знають і пам’ятають про те, що «син латишського народу Юрій Петрович Гавен – комуністичний діяч Криму і Севастополя» насправді був Яном Ернестовичем Дауманом. А «відзначився» він в Севастополі як родоначальник масового терору. “Считаю нужным напомнить, что я применил массовый красный террор еще в то время, когда он еще партией официально не был признан. Так, напр., в январе 1918 года я, пользуясь властью пред. Севаст. Военно-Револ. Комитета, приказал расстрелять более шестисот офицеров-контрреволюционеров” – ці слова належать палачу, який здобув свою сумну славу жорстоким вбивством російських морських офіцерів.

Отже, державна влада не лише не прибирає з топонімічної карти міста імена кровожерів і нелюдів, а й закріплює їх увіковічення.

Громадський комітет «Український Севастополь» виступає з рішучим протестом проти появи анотаційної дошки Гавену-Дауману і вимагає перейменування вулиць, які носять імена большевицьких вбивць і організаторів масового терору, як-то «Леніна», «Надежды Островской», «Николая Пожарова» та інших.

Громадський комітет «Український Севастополь»
28 лютого 2011 р.

 

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ