Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

“ГУСЬ СВИНЬЕ НЕ ТОВАРИЩ...”

— ЦЕ РОСІЙСЬКЕ ПРИСЛІВ’Я ПІДТВЕРДИЛИ СЕВАСТОПОЛЬСЬКІ КОМУНІСТИ, ВІДЦУРАВШИСЬ ВІД ВІТРЕНКІВЦІВ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ.

Мітингували у два прийоми. О 10-ій годині мітинг розпочали під прапорами Блоку Н. Вітренко з різними місцевими громадськими організаціями, як от: “Дети осажденного Севастополя”, “Севастопольский фронт против НАТО”, “Всеукраинская организация марксистов” тощо. Тримали транспаранти з вимогами знизити тарифи, вимагали викинути з міста керівників обох гілок влади Куницина та Саратова, звинувачували комуністів за відмову взяти участь у мітингу. У розпаді Радянського Союзу винили сіоністів.
Найжорсткішим був виступ В. Романова - керівника Севастопольського фронту проти НАТО. До речі, раніше п. Романов виступав кожен раз в іншій іпостасі, спочатку як соціаліст, пізніше як член організації “Союз советских офицеров” й нарешті доріс до лідера організації Севастопольського фронту проти НАТО. Він повідав громаді, що вищезгаданий Фронт прийняв рішення судити Президента Ющенка Міжнародним судом за повернення націонал-фашизму через визнання воїнів УПА героями України та вважати Президента України персоною нон-грата у Севастополі. А також звернутися до О. Лукашенка аби останній звернувся до ООН та вимагав покарати Ющенка, бо вояки УПА, на думку п. Романова, були причетні до Хатині. “Батька на это пойдет»,- вважає лідер Севастопольського фронту проти НАТО.
Відповідно налаштованими проти Президента були й вітренківці. Вони палили перед камерами Укази Президента про визнання Романа Шухевича та вояків УПА.
До речі, кілька разів на мітингу Президента України було названо фашистом і правоохоронці при цьому навіть не поворухнулися.
Відмітингували протягом години, прийняли проект рішення мітингу і оголосили хвилиною мовчання вшанувати героїв революції. На цій хвилині мовчання раптом почулися звуки маршу: з-за рогу вирулювала колона комуністів. Підійшовши до пам’ятника Нахімову, вони почали своє власне святкування, а народ з обох таборів почав чубитися й штовхатися між собою, звинувачуючи один одного у зраді.
Вже потім стало відомо, що наказ відокремитися від вітренківців комуністи отримали згори, від головного комуніста Петра Симоненка. Комуністи не простили Наталії Вітренко підтримку позачергових виборів.
Мітинг комуністів був хіба що чисельнішим, за змістом же нічим не відрізнявся від попереднього, організованого вітренківцями. Місцеві регіонали, схоже, зреклися червоних братів по коаліції, а може, отримали також вказівку згори День Жовтневої революції не святкувати. Вони зараз ситуативно опікуються іншою коаліцією, в якій комуністів немає. Керівництво міста на мітингах не з’являлося. Прогрес...
Лідія СТЕПКО.

"Кримська Свiтлиця" > #45 за 09.11.2007 > Тема "З потоку життя"

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ