Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ
ДЕНЬ ЄДНАННЯ… З ПРОКЛЬОНАМИ

У зверненні до Президента України В. А. Ющенка від 11 червня 2008 р. громадський комітет “Український Севастополь” попереджав, що: «незаконне встановлення пам’ятника аморальній імператриці і тирану українського, російського і кримськотатарського народів Катерині ІІ у Севастополі… призведе до появи в українському місті ще одного місця для задоволення сепаратистами та російськими шовіністами своїх шовіністичних потреб та проведення шовіністичних ритуалів».
Севастопольські маргінали в атмосфері правової вакханалії перетворили російське свято – День національної єдності 4 листопада – в антидержавне блюзнірство та антиукраїнський фарс. Нехтуючи забороною української влади на проведення масових заходів у зв’язку з епідемією грипу та всупереч забороні севастопольських судів на проведення заходів, Російський блок та Російська община Севастополя провели біля пам’ятника цариці-німкені мітинг, під час якого оратори виголошували прокльони та образи на адресу Президента України, Кабінету Міністрів та лідера опозиції, всіх депутатів Верховної Ради, закликали до бойкоту президентських виборів.
«Не ходіть на вибори. Нам там робити нічого. Ця влада для нас є ворожою і єдина наша мета – знищити її, розтоптати, спалити», — сказав пенсіонерам, які були ядром мітингу, депутат міської ради Андрій Меркулов. Люди похилого віку, які отримують пенсії від держави Україна, із радістю підтримали антидержавні заклики.
Виступаючи перед журналістами, організатор заходу Володимир Тюнін не зміг пояснити свої заклики до єдності Білорусі, Росії та України і наявність прапорів виключно російських чорно-жовто-білих та біло-синьо-червоних. За його словами, на сьогодні у нього український прапор асоціюється з махровим націоналізмом і, можливо, лише в майбутньому вони піднімуть Державний прапор. «Білоруської общини сьогодні немає, але вони з нами. Піднімати білоруський прапор ми не маємо права».
А ось кілька тверджень з його промови: «Всі президенти, які були в Україні, були представниками махрового націоналізму», «Ми ніколи не виступали проти української мови», «Ми захищаємо інтереси російськомовних громадян України», «Буяє махровий етноцид росіян в Україні», які суперечать одне одному. Вирішити всі проблеми можна за однієї умови: «До влади в Україні 30 травня (день виборів до місцевих радМ.В.) повинні прийти російські люди».
Голова російської общини Севастополя Тетяна Єрмакова визнала, що слухачі – невелика купка одних і тих самих людей, що російський блок має слабку підтримку серед виборців. В її уяві Крим є колонією України і про своє марення вона повідомила вдячним слухачам. Але тут же виправилась – немає ніякої України, а є Малоросія.
Із святково-воєнним настроєм близько сотні учасників мітингу рушили до пам’ятника захисникам міста і намагались незаконно пройти по вулиці Леніна, але були спрямовані міліцією на тротуар. Незадоволені тим, що їх поставили у законні рамки, демонстранти обурено кричали різні образливі слова на адресу міліції та української влади. Очевидно, що ця провокація теж була запланована.
Заступник начальника УМВС України в Севастополі Олександр Новиков пояснив дії міліції: «Якщо вони рухалися б по дорозі, то це вже перекриття проїзної частини, що спричиняє кримінальну відповідальність». Таким чином, учасники мітингу порушили ст. 185 Адміністративного кодексу (невиконання законних вимог працівників міліції).
Заступник Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Казарін так прокоментував акцію проросійських націоналістичних організацій: «Вони порушили закон. Виконавча служба повинна зафіксувати порушення рішень суду і поставити питання про правомірність існування цих організацій». І додав: «У нашому місті є те, що називається у цивілізованому світі «мовчазна більшість», і вона радикальний курс цих лідерів не підтримує».


"Кримська Свiтлиця" > #45 за 06.11.2009

Фото автора

Попередження про недопущення адміністративних порушень від міліціонерів.

Попередження про недопущення адміністративних порушень від міліціонерів.

За 5 хвилин до початку

За 5 хвилин до початку

Мітингу передував брифінг - такі заходи проводяться не для людей, а для журналістів.

Мітингу передував брифінг :) - такі заходи проводяться не для людей, а для журналістів. та й люди підтягнуться. Не буде журналістів - значить, не було заходу.

Володимир Тюнін: «Ми захищаємо інтереси російськомовних громадян України». Хто уповноважив?

Володимир Тюнін: «Ми захищаємо інтереси російськомовних громадян України». Хто уповноважив? А якщо російськомовний громадянин - патріот України?

Тетяна Єрмакова: "Мы проиграли. Мы сдали свой Севастополь без боя"

Тетяна Єрмакова: "Мы проиграли. Мы сдали свой Севастополь без боя"

Рух почали правильно - по тротуару

Рух почали правильно - по тротуару

Легко п рорвали шеренгу міліціонерів та беркутівців

Громадський порядок не можна порушувати нікому - навіть власникам російських прапорців

Громадський порядок не можна порушувати нікому - навіть власникам російських прапорців

Міліціянти "порушили права севастопольців" - не дали пройти по вулиці, де рухаються машини

Міліціянти "порушили права севастопольців" - не дали пройти по вулиці, де рухаються машини.

Останній бастіон Росії в Севастополі

Останній бастіон Росії в Севастополі

 

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ