Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

9 мільйонів - знайдені і загублені

Начальнику управління культури та туризму
Севастопольської міської державної адміністрації
п. ЗЄНІНІЙ Тетяні Вікторівні

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

10 квітня 2006 року Кабінет Міністрів України постановою № 469 затвердив Порядок використання у 2006 році субвенції міському бюджету міста Севастополя для розвитку та підтримки української культури, забезпечення функціонування української мови в усіх сферах громадського життя міста.

Просимо Вас відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.ст. 9, 10, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію» та ст. 20 Закону України «Про об’єднання громадян» надати повний звіт про витрачені державні кошти у сумі 9 мільйонів гривень.

Також просимо повідомити українську громадськість та мешканців Севастополя про виконання наступних пунктів постанови Кабінету Міністрів України:
– підтримка проектів громадських організацій, спрямованих на розвиток української культури, забезпечення функціонування української мови в усіх сферах громадського життя міста;
– виготовлення і розміщення соціальної реклами, спрямованої на підтримку української мови та культури, у рамках Всеукраїнської акції «Український Севастополь»;
– забезпечення повноцінного функціонування української мови в музеях та інших закладах культури;
– поширення інформаційних матеріалів про українську історію та культуру на електронних та паперових носіях.

Просимо Вас надати відомості щодо вищевикладеного інформаційного запиту протягом місяця згідно статті 33 Закону України «Про інформацію».

Конгрес українців Севастополя

Громадський комітет "Український Севастополь" ЦЕ СОЛОДКЕ СЛОВО «СУБВЕНЦІЯ»

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ ЯК НЕ «ПРОФЕСТИВАЛИТИ» ДЕВ`ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ?

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ