Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Голові Севастопольської міської державної адміністрації
п. КУНИЦИНУ С. В.

Вельмишановний Сергію Володимировичу!

Конгрес українців Севастополя звертається до Вас із проханням дати розпорядження начальнику управління культури та туризму Зєніній Т.В. про надання повного звіту про використання державних коштів у сумі 9 мільйонів гривень, які були виділені в 2006 р. відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 469 від 10 квітня 2006 року для розвитку та підтримки української культури, забезпечення функціонування української мови в усіх сферах громадського життя міста.

Наше прохання є законним відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.ст. 9, 10, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію» та ст. 20 Закону України «Про об’єднання громадян».

Ми отримали лист-відповідь, який інакше, ніж простою бюрократичною відпискою назвати не можна. Зокрема, в ньому немає відомостей про витрату конкретних сум на конкретні заходи. Судячи з тексту листа, хибне розуміння цілей і задач Постанови КМУ призвело до неефективного використання коштів. Також навіть побіжний погляд на кількість осіб, які взяли участь у акціях – 150 тисяч – викликає враження про елементарні приписки.

Також просимо зобов’язати п. Зєніну Т.В. повідомити українську громадськість та мешканців Севастополя про виконання наступних пунктів постанови Кабінету Міністрів України:
– підтримка проектів громадських організацій, спрямованих на розвиток української культури, забезпечення функціонування української мови в усіх сферах громадського життя міста;
– виготовлення і розміщення соціальної реклами, спрямованої на підтримку української мови та культури, у рамках Всеукраїнської акції «Український Севастополь»;
– забезпечення повноцінного функціонування української мови в музеях та інших закладах культури;
– поширення інформаційних матеріалів про українську історію та культуру на електронних та паперових носіях.

На думку членів Конгресу українців Севастополя та й громадян міста, витрата величезної суми управлінням культури і туризму не сприяла розвитку та підтримці української культури в місті та не забезпечила функціонування української мови в усіх сферах громадського життя міста.

Отже, використання коштів було нецільовим і таким, що спотворило сам дух і букву Постанови Кабінету Міністрів України.

Також просимо Вас особисто знайти час і можливість для зустрічі з представниками українських громадських організацій для аналізу та виправлення ситуації, яка склалась внаслідок нецільового використання державних коштів. На жаль, зустріч із п. Казаріним виявилась неконструктивною через інформаційну засміченість та відсутність реальних кроків назустріч українській громаді.

Сподіваємось на Ваше, Сергію Володимировичу, розуміння необхідності дотримання демократичних принципів розвитку севастопольської громади і недопущення дискримінації українців, які є «меншиною в меншині» в нашому місті.

Конгрес українців Севастополя
4 квітня 2007 р.

Додатки:
1. Інформаційний запит до начальника управління культури та туризму СМДА Зєніної Т.В. від 7.03.2007 р.
2. Лист-відповідь начальника управління культури та туризму СМДА Зєніної Т.В. від 28.03.2007 р.

Громадський комітет "Український Севастополь" ЦЕ СОЛОДКЕ СЛОВО «СУБВЕНЦІЯ»

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ ЯК НЕ «ПРОФЕСТИВАЛИТИ» ДЕВ`ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ?

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ